Anno History Collection
PC

(1x)
999
Nákupem získáte 30 kreditů
array(1) { ["PC"]=> array(7) { ["kod"]=> string(5) "33616" ["cena"]=> string(3) "999" ["digital"]=> string(1) "0" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(1) "1" } }
 • 999 Kč Skladem na 1 pobočce
Aktivace: UplayUplayLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů
Štítky: Historické, Real-time strategie
 • V Anno History Collection si můžete zahrát a připomenout 4 legendární díly real time budovatelské strategie s důrazem na obchod a občasný boj, včetně mnoha bonusů. Vše je yní kompletně aktualizované na moderní operační systémy a  vaše města budou vypadat lépe než kdy dřív, a to díky rozlišení až 4k.
  ANNO HISTORY COLLECTION OBSAHUJE
  - Anno 1602
  - Anno 1503
  - Anno 1701 s českými titulky
  - Anno 1404 s českými titulky
  - bonusový obsah, včetně soundtracků a tapet, stejně tak i firemních log a ornamentů ze hry Anno 1800 (samotná hra není součástí balení)
  Hra neobsahuje disk, ale aktivační klíč do služby uPlay. Je vyžadováno připojení k internetu ke stažení herních dat.

  REMASTEROVANÉ KLASIKY

  Už jste tyto původní hry hráli a pořád máte uložené pozice? Užijte si veškerá vylepšení jako režim v okně bez okrajů a vylepšený posun kamery a pokračujte ve svých stávajících hrách díky kompletní kompatibilitě uložených pozic! Užijte si aktualizovanou a rozšířenou funkčnost hry pro více hráčů, úplně poprvé včetně Anno 1503.

  Anno History Collection
  ANNO 1602
  Prožijte začátky série Anno díky aktualizované a optimalizované hře Anno 1602 a jejímu přídavku New Islands, New Adventure, který obsahuje dodatečné náročné kampaně a další bonusy. Hra je dostupná v angličtině.

  anno 1602
  ANNO 1503
  Ponořte se do klasické hratelnosti a dávno ztraceného režimu pro více hráčů díky hře Anno 1503 a jejímu přídavku The Treasures, Monsters & Pirates, který obsahuje 12 dodatečných napínavých scénářů pro jednoho hráče s různou úrovní obtížnosti, 3 dodatečné dlouhodobé hry a další dodatečný obsah. Hra je dostupná v angličtině.

  anno 1503
  ANNO 1701
  Připomeňte si klasickou hratelnost první hry ze série 3D Anno a přídavku Potopený drak, který obsahuje 11 dodatečných strhujících misí v kampani, editor světa, čtyři dodatečné postavy a další obsah, který obohatí váš zážitek. Hra je dostupná s českými titulky.

  anno 1404
  ANNO 1404
  Užijte si úchvatnou hratelnost opravdové budovatelské klasiky s přídavkem Benátky, který obsahuje až 60 dodatečných předmětů a 300 dodatečných úkolů a rovněž přináší novinky jako obchodní závody, naloďování apod. Hra je dostupná s českými titulky.

  anno 1701
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • Eliška Vránová (Xzone)

   Petr: Dobrý den, edice bude obsahovat "bonusový obsah, včetně soundtracků a tapet, stejně tak i firemních log a ornamentů ze hry Anno 1800" avšak o fyzických bonusech přesné informace ještě nemáme.

  • Petr

   Bude v krabici jen klíč na download nebo i nějaké materiály ke hře?

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Luxus