Assassins Creed: Valhalla - Ultimate Edition
PS4

2 999 *
* Cena je zatím pouze orientační.
Nákupem získáte 60 kreditů
array(1) { ["PS4"]=> array(7) { ["kod"]=> string(5) "33419" ["cena"]=> string(4) "2999" ["digital"]=> string(1) "0" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(2) "34" ["mode"]=> string(1) "2" ["celkem"]=> string(1) "0" } }
 • 2 999 Kč Předobjednávka
Lokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, DLC
Štítky: TPS, Historické, Stealth, Open-world, Parkour
Hra také dostupná pro:  PS4XONEPC

Dárek k předobjednávce

 • V novém díle hry Assassin’s Creed s podtitulem Valhalla se ujmete role Eivora, neohroženého Vikinského válečníka vychovaného na bájích o bitvách a slávě . Prozkoumejte dynamický nádherný otevený svět zasazený do brutálního prostředí temného období Anglie v 9. století. Plundrujte své nepřátele, budujte svou osadu a opatřete si politický vliv na cestě za ziskem svého místa mezi bohy v samotné Valhalle.
  ULTIMATE EDITION OBSAHUJE
  - hru Assassin's Creed: Valhalla
  - Season Pass:
  - Získejte nový epický osbah, poznávejte nové země a objevujte nové vybavení
  - Užijte si strhující příběhovou misi dostupnou při vydání hry
  - Ultimate pack:
  - Berserker Gear pack obsahuje Bearded Axe, Ursine Guard Light Shield, nový skin pro vašeho havrana, mount divokého vlka Hati a Berseker set pro Eivora.
  - Berserker Longship Pack obsahuje majestátní “dlouhou loď” s unikátní figurou na přídi lodi a sadou nových plachet
  - Berserker Settlement Pack obsahuje nové možnosti úpravy a přizpůsobení si obydlí v Anglii Set of Runes balíček vám pomůže k naostření zbraní nebo k vylepšení vybavení dle vašeho výběru


  VLASTNÍ SÁGA
  Díky pokročilým RPG mechanikám můžete ovlivnit vývoj vaší postavy a tím tak utvářet svět kolem vás. S každým rozhodnutím, od politických aliancí přes bojovou strategii až k dialogům, budete sami strůjci své cesty ke slávě.

  Assassins Creed: Valhalla - Ultimate Edition
  INTUITIVNÍ SOUBOJOVÝ SYSTÉM
  Valhalla nabídne nemilostrdný styl boje vikinských válečníků, od boje se dvěma jednoručními zbraněmi, jako jsou sekery či meče, a nebo jednou zbraní a štítem. Nepřátelům můžete utnout hlavy, vyřídit je z dálky nebo je nepozorovaně zabíjet svými skrytými čepelemi.

  Assassin's Creed: Valhalla
  OTEVŘENÝ SVĚT Z TEMNÉ DOBY
  Od tajemných břehů Norska se vydáte do krásných, ale nepřátelských království Anglie. Viking z vás bude naplno, protože nový Assassin's Creed nabídne všechno, co ke správnému vikinskému životu patří - rybaření, lovení, hraní chlastacích her a mnoho dalšího.

  ac valhalla
  VELTE EPICKÝM NÁJEZDŮM
  Skrze celou Anglii můžete útočit na saské vojsko a pevnosti. Svůj klan povedete v bitvách, při drancování nepřátelského území a ulovenou kořist přinesete zpět svým lidem.

  valhalla
  BUDUJTE SVOU VLASTNÍ OSADU
  Pokud nebudete plenit nepřátelská území, čeká na vás výstavba a vylepšování vlastní osady. Postavte si kasárny, kovárny, tetovací salóny a další. Klan potřebuje nové členy a ty si zařaďte do své unikátní družiny nájezdníků, kterou můžete sdílet online se svými přáteli, aby ji i oni mohli použít během svých nájezdů.

  valhala
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (3)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Aeris: Zdravím, tady na obrázku je vyznačený Ultimate pack obsah :) https://www.xzone.cz/download/products/495115ea9491658f446.65361986ACV_pack_Announce_ULTIMATEEDITION_200430_5pm_CET_Paris_Time_UK_.jpg

   Tento díl bohužel nebude mít české titulky.

  • Aeris Fans FF 7

   Zdravím jaký je rozdíl mezi Gold Edition a Ultimate Edition na Ps4 ? Budou u hry i cz titulky jako u předešlých dílu ? Doufám že se na mně dostane verze ze seasson passem , ten předchozí díl sem nestihl včas předobjednat .

  • kindSquirrel

   Předobjednáno! ???? ...teď už jen počkat.. Snad to stihnou vydat souběžně s PS5.