Bezdrátový ovladač pro Xbox - Elite Controller Series 2
XSX

3 690
Nákupem získáte 15 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Ovladač, Příslušenství
Kód produktu: 38951
 • Zbrusu nový bezdrátový ovladač Xbox Elite Series 2 nabízí přes 30 nových způsobů hraní na profesionální úrovni včetně páček s nastavitelnou tuhostí, nových vyměnitelných součástí, dobíjecí baterie s až 40hodinovou výdrží a neomezených možností přizpůsobení v aplikaci Příslušenství pro Xbox na konzoli Xbox One a ve Windows 10.
  Kompatibilní s: Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, Windows 10, iOS a Android
  Konektivita: USB-C, 3,5 mm Jack, Bluetooth, Xbox Wireless
  Baterie: integrovaná baterie
  STVOŘEN K VÝKONU
  Úplně nový bezdrátový ovladač Xbox Elite Series 2, navržený pro potřeby současných špičkových hráčů, nabízí přes 30 nových způsobů hraní na profesionální úrovni. Nové páčky s nastavitelnou tuhostí zdokonalují míření, kratší zámky spouští umožňují ještě rychlejší střelbu a s dobře padnoucími pogumovanými rukojeťmi nikdy neminete cíl.


  OPTIMALIZOVÁN PRO VÁS
  Nové vyměnitelné páčky a řadicí páky různých tvarů umožňují přizpůsobení ovladače preferovanému hernímu stylu. Ovladač umožňuje uložit až 3 vlastní profily a 1 výchozí profil, mezi kterými lze okamžitě přepínat pomocí profilového tlačítka. Bezdrátové rozhraní Xbox, Bluetooth nebo dodávaný kabel USB-C umožňují hraní na konzoli Xbox One a zařízeních s Windows 10.

  Bezdrátový ovladač pro Xbox - Elite Controller Series 2
  VÍCE MOŽNOSTÍ PŘIZPŮSOBENÍ
  Aplikace Příslušenství pro Xbox nabízí neomezené možnosti přizpůsobení. Můžete využít exkluzivní možnosti konfigurace včetně nastavení mrtvé zóny a přiřazení tlačítek k hlasovým příkazům, například pro záznam dění na obrazovce nebo pořízení snímku obrazovky.

  ovladač xsx
  NAVRŽEN PRO DLOUHÉ HRANÍ
  Díky dobíjecí baterii o výdrži až 40 hodin a pečlivě vybraným součástkám, které něco vydrží, se při hraní nemusíte ohlížet na čas. Ovladač můžete nabíjet uvnitř nebo vně pouzdra na přenášení pomocí dodávaného kabelu USB-C a nabíjecího doku.

  xsx ovladač
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (5)

  • Michael (Xzone)

   whiterspon: Krásný den, na e-maily i reklamaci jsme odpovídali. Snažíme se odpovídat tak rychle, jak nám to pracovní shon jen dovolí, proto tedy přístě prosíme o trpělivost, odpovídáme nejdéle do 24 hodin. :)

  • whiterspon

   tak sem zažádal o zrušení objednávky a pořád žádná odpověd z vaší strany na email už je to víc jak 30 minut + -

  • whiterspon

   ok

  • Michael (Xzone)

   whiterspon: Zdravím, ovladač pojede i na win 11. :) Microsoft se hlavně zavázal, že win 11 bude příjemnější prostředí pro hráče.

  • whiterspon

   Dobré ráno chci se ujistit že pojede i na win 11

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Bezdrátový ovladač pro Xbox - Elite Controller Series 2!

Sledujte nás na instagramu