Bezdrátový ovladač pro Xbox - Elite Controller Series 2 - Core (Červený)
XSX

2 699 2 799 Kč

Sleva platí do 30.10.2023 nebo vyprodání

Nákupem získáte 11 kreditů
Štítky: Ovladač, Příslušenství
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 53383
 • Zbrusu nový bezdrátový ovladač Xbox Elite Series 2 nabízí přes 30 nových způsobů hraní na profesionální úrovni včetně páček s nastavitelnou tuhostí, nových vyměnitelných součástí, dobíjecí baterie s až 40hodinovou výdrží a neomezených možností přizpůsobení v aplikaci Příslušenství pro Xbox na konzoli Xbox One a ve Windows 10.

  Doporučujeme přikoupit sadu příslušenství.
  Bezdrátový ovladač pro Xbox - Elite Controller Series 2 - Core (Červený)
  Kompatibilní s:
  Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, Windows 10, iOS a Android
  Konektivita: USB-C, 3,5 mm Jack, Bluetooth, Xbox Wireless
  Baterie: integrovaná baterie
  STVOŘEN K VÝKONU
  Úplně nový bezdrátový ovladač Xbox Elite Series 2, navržený pro potřeby současných špičkových hráčů, nabízí přes 30 nových způsobů hraní na profesionální úrovni. Nové páčky s nastavitelnou tuhostí zdokonalují míření, kratší zámky spouští umožňují ještě rychlejší střelbu a s dobře padnoucími pogumovanými rukojeťmi nikdy neminete cíl.


  OPTIMALIZOVÁN PRO VÁS
  Nové vyměnitelné páčky a řadicí páky různých tvarů umožňují přizpůsobení ovladače preferovanému hernímu stylu. Ovladač umožňuje uložit až 3 vlastní profily a 1 výchozí profil, mezi kterými lze okamžitě přepínat pomocí profilového tlačítka. Bezdrátové rozhraní Xbox, Bluetooth nebo dodávaný kabel USB-C umožňují hraní na konzoli Xbox One a zařízeních s Windows 10.
  Bezdrátový ovladač pro Xbox - Elite Controller Series 2 - Core (Červený)
  VÍCE MOŽNOSTÍ PŘIZPŮSOBENÍ
  Aplikace Příslušenství pro Xbox nabízí neomezené možnosti přizpůsobení. Můžete využít exkluzivní možnosti konfigurace včetně nastavení mrtvé zóny a přiřazení tlačítek k hlasovým příkazům, například pro záznam dění na obrazovce nebo pořízení snímku obrazovky.
  Bezdrátový ovladač pro Xbox - Elite Controller Series 2 - Core (Červený)
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Bezdrátový ovladač pro Xbox - Elite Controller Series 2 - Core (Červený)? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu