Command and Conquer 3: Kanes Wrath
X360

(1x)
299
Nákupem získáte 9 kreditů
Štítky: Sci-Fi, Real-time strategie
 • Vše se točí kolem oblíbeného padoucha jménem Kane. Nová singleplayerová kampaň retrospektivně vypráví, jak se vlastně Kane kdysi dostal k moci a jak vliv Nod posílil po 2.válce o tiberum. Mise se ale mají odehrávat i během základního CaC3 a příběh vás pak zavede také do budoucnosti. Vyjasní se tak některé nezodpovězené otázky nebo přímo chyby v ději předešlých her. Opět HD filmečky s živými herci - včetně několik nových postav.Přibude Global Dominance mód, aneb takový Risk na asteroidech s pohybem armád s trvale setrvávající jednotkami na mapě světa, což poskytne delší a globálnějí kampaň. V případě střetu se obraz přepne do normálního RTS módu se starou známou hratelností, čili obdoba série Total War nebo obdobného módu z Battle for Middle-Earth 2. Přídavek nezklame ani ty, kdo chce nové jednotky, upgrady, síly, budovy pro každou stávající frakci. Z nich každá bude mít nově ještě dvě podpůrné frakce (s dalšími jednotkami / upgrady atd.) se svým specifickým stylem hry, což nabídne ještě bohatší možnosti pro online hru. Očekávejte přes 24 nových multiplayerových map.
  Datadisk ke hře Command and Conquer 3: Tiberium Wars.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (6)

  • Scrin 23

   jj je to super hra myslím že to nejde hrát přes system link.

  • koooochy

   chtel bych se jenom zeptat jestli je to mozno hrat pres system link

  • Carmine CZ

   Mockrát děkuji za vysvětlení , 14ti denní čekání se vyplatilo

  • Martin Schovanec

   Hra nevyzaduje zakladni hru a jde hrat bez ni. Datadisk obsahuje i svechny jednotky a budovy z Tiberium Wars.

  • Andreas

   to by mě taky velice zajímalo

  • Carmine CZ

   Ahoj máte někdo nějaké tušení jak to tady bude probíhat ? Všude píší následující : Datadisk ke hře Command and Conquer 3: Tiberium Wars . podle mě datadisk znamená něco co se nainstaluje do původní hry v našem xboxovém případě stáhne na HDD nebo se koupí původní hra u které bude i datadisk příklad třeba oblivion ( na jednom DVD )

   Ale tady je tato hra samostatně v prodeji ( od 27 června ) a stojí nějakých 1099 kč a původní CAC Tiberium wars stojí nějakých 1699 ( na xzone ) ale nikde sem se nedočetl že bych potřeboval třeba původní CAC tiberium wars nebo tak něco. Stejně mi to přijde celé nějaké divné , hra se mi velice líbí a datadisk bych určitě ocenil.

   Napadá mě jen jediné řešení : koupím si Kanes Wrath ten se mi nějak stáhne na HDD a pak vložím původní Tiberium wars a pojedu beztak je to nějaká kravina a proto prosím o váš názor

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Skvely datadisk k nejlepsi C&C strategii.