Command and Conquer 3: Tiberium Wars + Kanes Wrath
PC

1 599
Nákupem získáte 16 kreditů
Lokalizace: České titulky
Štítky: Sci-Fi, Real-time strategie
 • Jedinečný komplet základní hry Tiberium Wars a datadisku Kanes Wrath za výhodnou cenu. Běžně jinde by vás obě hry stály 2300 Kč. U nás tedy ušetříte cca 700 Kč!

  Command and Conquer 3: Tiberium Wars

  Píše se rok 2047 a po pár letech relativního míru je Země rozdělena na tři teritoria. Červené zóny, zabírající zhruba 20% povrchu, jsou pro lidstvo neobyvatelné kvůli zamoření vysokou koncentrací krystalů Tiberia a jeho nebezpečnými výbuchy. Proto žije většina populace ve žlutých zónách, které jsou však postiženy chudobou a dřívější válkou trvající 49 let. Žluté zóny se rozprostírají na polovině planety a jsou domovem mocného spolku The Brotherhood of NOD, vyznávajícího taktiku teroristů. Zbývajících zhruba 30% zeměkoule aneb modré zóny, které má pod kontrolou aliance nejvyspělejších států (Global Defense Initiative), je na tom nejlépe. Tamní obyvatelé nemusí nosit oblek proti radiaci (narozdíl od ostatních oblastí s hojným výskytem Tibéria), s jehož bouřemi se zde setkávají pouze výjimečně. Cíl výzkumu, který provádí GDI coby vstřícné gesto pro uvolnění mezinárodního napětí, je tedy jasný: neutralizovat tento toxický mimozemský minerál a transformovat žluté zóny na modré, eventuálně Tibérium vymýtit úplně. Jenže to přímo odporuje zvrhlé vizi budoucnosti podle záporňáka jménem Kane, který nějakou záhadnou cestou vstal z mrtvých a má s touto surovinou úplně jiné plány. CaC3 nabídne tři kampaně složené z kapitol, tzv. Theatres of War, což je konkrétní zeměpisné místo (např. Skandinávie), na kterém se budou odehrávat příbuzné mise. Hraní se jinak bude do budoucna odvíjet podle vašich dřívějších skutků - před nebo v rámci mise vždy učiníte nějaké rozhodnutí, které zásadně pozmění povahu následujících vedlejších misí. Na výběr dostanete kupříkladu mezi bitvou o letiště nebo přístav. Sáhnete-li po té první a vyhrajete ji, v následujících misích nebudou mít nepřátelé k dispozici vzdušené jednotky, což je pravý opak vaší situace. To samé v bledě modrém platí po ukořistění přístavu pro lodě. Díky moderním technologiím má bitevní pole vypadat co možná nejreálněji. Těšte se na hustou střelbu, masivní exploze s létajícími troskami, vířící prach, stoupající dým a při opravdu obřích bitvách i zamlžení celé atmosféry. Uživatelské rozhraní se vrátí ke kořenům série, takže ovládací panel bude opět na pravé straně obrazovky.

  Command and Conquer 3: Kanes Wrath

  Vše se točí kolem oblíbeného padoucha jménem Kane. Nová singleplayerová kampaň retrospektivně vypráví, jak se vlastně Kane kdysi dostal k moci a jak vliv Nod posílil po 2.válce o tiberum. Mise se ale mají odehrávat i během základního CaC3 a příběh vás pak zavede také do budoucnosti. Vyjasní se tak některé nezodpovězené otázky nebo přímo chyby v ději předešlých her. Opět HD filmečky s živými herci - včetně několik nových postav.Přibude Global Dominance mód, aneb takový Risk na asteroidech s pohybem armád s trvale setrvávající jednotkami na mapě světa, což poskytne delší a globálnějí kampaň. V případě střetu se obraz přepne do normálního RTS módu se starou známou hratelností, čili obdoba série Total War nebo obdobného módu z Battle for Middle-Earth 2. Přídavek nezklame ani ty, kdo chce nové jednotky, upgrady, síly, budovy pro každou stávající frakci. Z nich každá bude mít nově ještě dvě podpůrné frakce (s dalšími jednotkami / upgrady atd.) se svým specifickým stylem hry, což nabídne ještě bohatší možnosti pro online hru. Očekávejte přes 24 nových multiplayerových map.

  Obě hry jsou v češtině.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (9)

  • Ivan

   Zítra!!!! Předpokládám, že zítra to kamiony přivezou a pak pošta rozveze:-)
   Už se těším...

  • Xeri

   Kdyz uz je rec o tech kompletech... Chysta se Xzone hodit do obehu take " Command & Conquer Saga ", ktera je temer totozna s TFD akorat ma jeste navic Tiberium Wars?

  • Martin Schovanec

   Eagle: jeslti myslite nase prodejny Brno, Praha - tak ano. Jinde bezne v kramech nebude.

  • Eagle

   Tohle vypadá více než zajímavě
   Bude se to prodávat i v kamenných obchodech?

  • KUba

   Kane už ani nebude, to byla jen omezená nabídka při vydaní hry a do vyprodaní...

  • Tygon

   Je to skoda, byt to C&C3 Kane edice urcite bych to bral, ale tak... asi nic

  • cabalsvk

   No pre tych co uz CaC3 maju to nieje aktualne, ale pre tych co CaC3 nehrali to vyhodne teda je :o) Ja uz to mam takze kompilacia ee..

  • Martin Schovanec

   Doom5: rad bych nabidnul Kane edici, ale ta uz je delsi dobu vyprodana.
   Zase ale berte to tak, ze ten datadisk vas vychazi v kompletu jen za 200 Kc korun (bezne 899 Kc)

  • Doom5

   No je to sice krasna nabidka, ale skoda ze to neni C&C3 Kane edice.. Protoze tu asi lidi ocekavaji aby meli opravdu vsechno, takze tohle me nuti bohuzel si to koupit samostatne, i kdyz mozna je to obchodni tah:D

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Command and Conquer 3: Tiberium Wars + Kanes Wrath!