Constantine
PC

(3x)
299
Nákupem získáte 12 kreditů
Lokalizace: České titulky
Štítky: Hororové, TPS
Kód produktu: 11349
 • Third-person akční thriller Constantine nese název podle příjmení svého hlavního hrdiny Johna, muže, který si udělal výlet do pekla a zpět. Jeho posláním je likvidování démonů přicházejících z pekla a jejich zaříkávání. Inspirací pro toto dílo byly tvůrcům ze studia Bits komiksy Hellblazer a také film s Keanu Reevesem v hlavní roli. Ostatně Keanu si svého herního dvojníka i sám namluvil. Film i hra začínají stejně. John Constantine zjistí, že dochází k jakési změně v rozložení sil. Ta změna je ve prospěch ďábla. Jak již bylo naznačeno výše, hra je filmem pouze inspirována, nenásleduje její příběh tak přesně, jako je tomu u jiných her vzniklých podle filmů. Ale zpět k našemu hrdinovi. John je schopen se za pomoci kouzel přenášet mezi Zemí a Peklem. Během svých nervydrásajících dobrodružství se postupně dostane k mnohem mocnějším kouzlům, zbraním (artefaktům), ale také k různým vodítkům, která ho posunou ve vyšetřování příčin rozmáhajícího se zla o něco dále. Hra je v češtině.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (4)

  • Virimith Stoker

   Zatím jsem sice hrála jen kousek, ale vizuálně to vypadalo dobře, jakmile jsem si zvykla na ovládání. Přesto jsem si hru pořídila jenom proto, abych zkompletovala sbírku Johna Constantina. Mám film, komiksy Hellblazer a teď i hru. :)

  • Lucina

   Nebezpečně blýzko, ta pravda mi posmrkávala za zády, na očích 3 různé závoje pavučin. Na té další stojím-vím, naprosto presné gesta. Možnost sledovat výrazy a proměny, obejdeme kruh, 000x2 nejdeme střed a snad nekonečno 8 x zacinká, start, ... ... princip, - princ, backspace ... a znovu a znovu, zrcadlo ... z vlastní vůle, dál a dál .. na začátek

  • Jakub Mikula

   ale film je dobry

  • Miroslav Vaculčík

   je to super hra jen se do toho vzit a je to horsi jsou jen ty kouzla

Hodnocení zákazníků (3)
Přidat hodnocení

Pro vyznavače Keanu
Reevse, pro ostatní včetně mě to nemá valnou cenu, koupě nelituji, ale radost z toho taky nemám.

spatna kopie filmu velmi spatna,tuto hru nedohrajete ani do pulky a to je myslim uz tak hodne.

Constantine je oddechová hra pro menší okultisty a fandy filmu! Dobrá akce a vyborné kouzlení.

Sledujte nás na instagramu