Creaks + 1428: Shadows over Silesia + FixFox
PC

1 111
Nákupem získáte 11 kreditů
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamDoporučený věk: Od 12 let
Štítky: Logické, Sci-Fi, Středověk, 2D plošinovka, Old-school
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: České titulkyČeské titulky
Kód produktu: 55855
 • Výhodné balení trojice Xzone Edic za skvělou cenu.

  Tři české hry od nezávislých vývojářů v krásném balení. Creaks z dílny studia Amanita Design je puzzle dobrodružná hra ze světa plného představivosti a hry světla a stínu, za kterou stojí Radim Jurda a jeho tým. Shadows over Silesia je temná akční adventura s fantasy prvky zasazená do reálné středověké Evropy, a od jediného tvůrce Petra Kubíčka. Trojici završuje pohodová open-world 2D adventura FixFox o vesmírné opravářce Vix, která se nápadně podobá lišce. Celou hru vytvořil opět jediný autor - Jaroslav Meloun.
  CREAKS OBSAHUJE
  - steam klíč ke stažení hry Creaks
  - sběratelské balení s miniartbookem
  - sadu exkluzivních samolepek
  - 4 krásné litografie s obrazy přímo ze hry
  - oboustranný plakát
  - herní soundtrack ke stažení od Hidden Orchestra

  Creaks + 1428: Shadows over Silesia + FixFox (PC)

  1428: SHADOWS OVER SILESIA OBSAHUJE
  - Steam klíč ke stažení hry 1428: Shadows over Silesia
  - miniartbook
  - pražský groš
  - vystřihovánky
  - 2x dopis
  - samolepky
  - A3 mapu/plakát

  Creaks + 1428: Shadows over Silesia + FixFox (PC)

  FIXFOX OBSAHUJE

  - Steam klíč ke stažení hry FixFox
  - sběratelské balení s mini-artbookem
  - 4x originální pohlednice
  - samolepky
  - digitální soundtrack
  - ručně podepsáno a očíslováno autorem hry

  Creaks + 1428: Shadows over Silesia + FixFox (PC)

  HRA SVĚTLA A STÍNU

  Zem se chvěje, žárovka už praskla a za zdmi vašeho pokoje se odehrává něco neobvyklého. Seberte odvahu a důvtip a vydejte se do neprobádaných zákoutí tajemného domu obývaného záhadnými ptakotvory a oživlým nábytkem.

  JEDINEČNÉ ZPRACOVÁNÍ A HUDBA
  Creaks od tvůrců oceňovaných českých adventur Machinarium a Samorost si hraje s tématem představivosti a skrze ručně kreslená pozadí, precizní animace, přízračné zvuky a originální hudbu od Hidden Orchestra vás přenese do tajuplného světa plného logických hádanek a zvláštních úkazů. Pusťte se do řešení desítek pečlivě navržených puzzlů, najděte všechny ukryté obrazy a odhalte ono velké tajemství!


  TEMNÝ FANTASY PŘÍBĚH

  Evropou zmítají náboženské bouře a nejeden kazatel předpovídá blížící se konec světa. Píše se rok 1428, a právě začíná husitské tažení do Slezska. Kacíři se zdají být pro zemi bez krále tím největším nebezpečím. Opravdové zlo ovšem číhá někde úplně jinde a nemá v plánu vést náboženské disputace.

  Vše prožijete z pohledu dvou hlavních postav, mrzutého husitského hejtmana Hynka, který nejde pro nadávku daleko a s ničím se moc nepáře a johanitského rytíře Lothara, muže dobrého vzdělání a mravů, co se po boku svých bratrů postaví do první linie Slezské obrany. Každý má své vlastní motivace a názory na svět kolem sebe, jinou výbavu a schopnosti. Jejich osudy se brzy propletou. Střetnou se se zbraní v ruce, nebo uzavřou křehké spojenectví, aby se bok po boku postavili mnohem horšímu nepříteli?

  NÁROČNÉ HÁDANKY
  Originální hádanky, které na své strastiplné cestě potkáte, vám jistě dají zabrat. Velkým vzorem nám byly klasické adventury z devadesátých let. Budete muset využívat prostředí, hledat předměty, získávat informace a luštit rébusy, nebo šifrované zprávy. Některé problémy lze řešit různými způsoby, nebo je šikovně obejít.
  OBJEVUJTE PLANETU
  Projeďte planetu na vznášejícím se skútru, nebo se vydejte na klidnou procházku, abyste odhalili všechny zajímavosti planety Karamel. Pobrukujte si chytlavé chiptune melodie a přitom objevujte tajná zákoutí. Po cestě otestujete mozkové závity na záludných hádankách a nakonec si u táboráku roztáhnete spacák a usnete u hvězdné noční oblohy.

  TAK TROCHU JINÉ STROJE
  Stroje ve FixFox jsou dobře známé, ale přesto trochu jiné. Každý toustovač i vysavač má svoji osobnost a opravují se třeba mincí, náplastí nebo banánem... ve skutečnosti vlastně čímkoliv. Během svého putování pak složíte velké robotické stroje, které vám pomohou s řešením rozsáhlejších hádanek.

  ČAS NA SVAČINKU
  Opravování věcí může být únavné, ale stačí den zakončit něčím dobrým na zub a hnedka bude lépe. Na své cestě tak s Vix často usednete k lahodnému jídlu, které vám připraví obyvatelé planety. Jednou to může být výborná domácí polevka a jindy zaručeně neprošlý puding. Diskuze u jídla navíc vždy může odhalit důležitá vodítka k vyřešení vašeho questu.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Creaks + 1428: Shadows over Silesia + FixFox? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

heroesofmightandmagic3, deskovka, deskovahra, heroesofmightandmagic, homam
gympl, gymplfilm, vinyl, filmovysoundtrack, soundtrack
zaklinac, geratl, ovineakrvi, divokyhon
kingdomcomedeliverance, kcd, warhorsestudios, warhorse, ceskehry
spiderman2, marvelsspiderman2, funkopop, popfigurky
fallout, falloutseries, falloutanthology