Create
PC

99
Nákupem získáte 1 kredit
array(1) { ["PC"]=> array(7) { ["kod"]=> string(5) "14954" ["cena"]=> string(2) "99" ["digital"]=> string(1) "0" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(2) "14" } }
 • 99 Kč Skladem
Doporučený věk: Pro všechny
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Arkáda
 • Minimální požadavky

  Ověřte si zda splňujete HW požadavky
  (stránka v angličtině)

  Create je hra zaměřená na samostatnou tvorbu herního světa. Create využívá představivosti celé rodiny, kteří si sami mohou vytvořit způsob, jakým chtějí dohromady hrát, a který je bude bavit a budou v něm cítit také výzvu. Sami si navrhujete a vytváříte překážky, kterým se meze nekladou. Jediným limitem je vaše představivost. Takže jde vlastně o takovou kopii velmi populární Little Big Planet od Sony. Navíc čím víc překážek vyřešíte a čím víc si upravíte svůj vlastní herní svět, tím víc budete dostávat herních odměn. Prostředí si můžete pozměňovat pomocí různých kreslících nástrojů, texturami a vymodelovanými a animovanými objekty. Samozřejmostí je, že hra umožní sdílení vámi vytvořených levelů.
 • Ověřte si zda splňujete HW požadavky (stránka v angličtině)
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (4)

  • CholMa

   Nevíte kde najít češtinu na tuto hru? Je to celkem na houby anglicky.

  • Alyceia

   Na oficiálních stránkách hry (http://www.create.ea.com) je PC Demo.

  • Xspy

   Přesně trak , chybí zkušenosti , o Create jsem zatím nikde nic nečetl :/

  • ryx

   Tak zrovna u téhle hry by se nějaká recenze nebo zkušenost hráčů hodila. Neumím si moc představit, o čem hra vlastně je. Popis sice zní hezky, ale to skoro u všech her, tak na to se moc vsázet nedá. Nebo aspoň odkaz na recenze v nějakém časopise nebo tak.

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Create!