Dead by Daylight - Special Edition
PS4

749
Nákupem získáte 7 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Hororové
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 220 Kč

nebo

 270 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách (kromě Loun)
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.
 • Každý zabiják a přeživší má svůj vlastní systém rozvoje postavy a spoustu odemknutelných věcí, které lze upravit tak, aby vyhovovaly vaší osobní strategii. Nikdy nebudete vědět, jak se situace vyvine. Atmosféra, hudba a mrazivé prostředí se snoubí v děsivém zážitku. Když budete mít dost času, možná i zjistíte, co se skrývá v mlze.
  SPECIÁLNÍ EDICE OBSAHUJE
  - dodatečný obsah 2 zabijáky, 2 přeživší a 2 mapy
  - obleky pro zabijáky
  - obleky pro přeživší

  Dead by Daylight je asymetrická hororová hra pro více hráčů (4v1), ve které se jeden hráč ujímá role brutálního zabijáka, zatímco ostatní čtyři jsou přeživší, kteří se zoufale snaží nenechat se chytit, umučit a zabít. Budete tedy potřebovat pevné nervy a promyšlenou taktiku.

  Jedná se o on-line hru a pro hraní proto vyžaduje předplatné PlayStation Plus.  RŮZNÝ POHLED NA SITUACI
  Přeživší hrají z pohledu třetí osoby a mají výhodu v podobě lepšího výhledu na situaci. Zabiják hraje z pohledu první osoby a víc se soustředí na svou kořist. V každém střetu je cílem přeživších utéct z bojiště, aniž by je zabiják chytil – a to v prostředí, které se mění s každou další hrou.  PŘEŽIJTE SPOLU... NEBO NE
  Přeživší mohou mezi sebou buď spolupracovat, nebo být sobečtí. Šance na přežití záleží na vašich rozhodnutích. Každá úroveň je generovaná procedurálně, takže nikdy nebudete vědět, co máte očekávat. Díky tomu, že se pokaždé objevíte na jiném místě, si nikdy nebudete připadat v bezpečí.  HOSTINA PRO ZABIJÁKY
  Dead by Daylight čerpá inspiraci ze všech koutů světa hrůz. Zahrajte si za příšery od silného Slashera po děsivou paranormální entitu. Ovládněte jedinečné schopnosti každého zabijáka, abyste své oběti dokázali ulovit, chytit a obětovat.  HLOUBĚJI A HLOUBĚJI
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (6)

  • Sedlakm

   Děkuji za informaci

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Sedlakm: Hru budeme odesílat zítra, abyste ji měl na den vydání doma :)

  • Sedlakm

   Zdravím chtěl bych se zeptat kdy budete hru odesílat jestli už 22 a nebo až 23 diki michal

  • kinghome

   Díky za odpověd, mě právě přijde divné, že jako bonus vydávají 2 nejnovější vrahy a přeživší, kteří vyšli nedávno, ale nikde není žádná informace o nursce a Myersovi, který vyšli už dávno, proto mi přijde i nelogický od tvůrců, pokud vydaj hru s novým obsahem a pak dodatečně budou přidávat ten starý :D Ale tak uvidíme, snad se před vydáním ještě nějaké info objeví. Díky :)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   kinghome: Bohužel to vydavatel neupřesňuje. Ale pokud to chápeme správně, tak přímo v balení jsou ony dva přídavky a ostatní budou vycházet později zdarma.

   Snad se do vydání dozvíme více.

  • kinghome

   Bude edice obsahovat i další zabijáky a přeživší? Už jsou totiž v pc verzi 4 a měl jsem za to, že do konzolových verzí budou zahrnuty všechny přídavky, ne jen první dva. Budu si muset zbytek dokoupit, nebo to je jen blbě napsaný a obsahuje to všechno? Díky za odpověd.

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 7/10

Povedená hra na schovávanou říznutá hutnou atmosférou. Zábavné o samotě, ještě zábavnější s přáteli. Pro skupinku lidí, kteří mají rádi hutnou atmosféru jako dělané. Pro samotáře, co si rád pověsí dva páry lidského na hák taktéž. Pro zmíněný typ hráčů je hra ideální a divil bych se, že ji už nemají. Pro ostatní je to zajimavý počin, ale nezaručuji, že vás to bude bavit uspokojivou dobu. Škoda těch problémů s připojováním do hry a případným odpojením hráčů (převážně hra za přeživší)... v tom vidím snad největší problém. V nepřiměřené míře to dokáže hru opravu znechutit. Nebál bych se dát i vyšší hodnocení, ale nemohu nezohlednit negativa.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Dead by Daylight - Special Edition!