Dead Rising 4 Franks Big Package (PC DIGITAL)
DIGITAL

1 259
Nákupem získáte 50 kreditů
 • 1 259 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer
Štítky: FPS, TPS, 2D adventura, Zombie
Hra také dostupná pro:  XONEPS4
 • V Dead Rising 4 se hráči ocitnou uprostřed sezónních oslav města Willamette ve státu Colorado a stanou se svědky propuknutí záhadné nákazy, jejíž epicentrum je lokalizováno v nákupním středisku Willamette Memorial Megaplex Mall a dochází k jejímu rychlému šíření okolním městem. 

  Reportér Frank West se vrací zpět po 16 letech po událostech, které se odehrály v Dead Rising. Frank, obyčejný chlap, který se našel v neobyčejných situacích, se pouští do hledání pravdy ohledně vládního spiknutí, které je zodpovědné za propuknutí nákazy. Frank se musí pokusit odhalit pravdu dříve, než padne za oběť některému z tisíců zombíků neotřelého vzhledu a inteligence.
  Speciální vydání Dead Rising 4: Frank's Big Package obsahuje:
  základní hru Dead Rising 4všechny doposud vydané herní přídavky:Stocking Stuffer Holiday PackFrank RisingSuper Ultra Dead Rising 4 Mini Golf
  veškerý doposud vydaný bonusový obsah:Street Fighter Outfit PackMy Bloody Valentine PackCapcom HeroesCandy Cane CrossbowSlicecycleSir-Ice-A-LotUgly Winter SweaterX-Fists
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Dead Rising 4 Franks Big Package (PC DIGITAL)!