Dead Rising
Digital

208
Nákupem získáte 2 Kredity
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
22 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamŠtítky: Hororové, TPS, 2D adventura, Zombie
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Online multiplayer
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 1004854
 • Frank West, fotograf a novinář, který dělá na životní reportáži, je na stopě pikantního podezření, které ho zavede do malého městečka plně ovládnaného zombies! Podaří se mu utéct do nedalekého obchodního centra, o kterém si myslí, že v něm najde úkryt. Věci se, bohužel, začínají vyvíjet nečekaným směrem. Boj o život ve střetnutí s nekončími se vlnami protivníků není snadný, avšak Frank, který má přístup do celého obchodního centra, bojuje s krvelačným davem zombies pomocí všeho, co mu přijde pod ruku, a navíc se také snaží přijít na kloub záhadě této děsivé epidemie.
  Tato strašidelná akční hra dává zcela nový význam výrazu „horror u pokladny”. Hra Dead Rising využívá systém dynamického reálného času, ve kterém čas plyne nezávisle na tom, zda Frank bojuje, nebo stojí bez hnutí. Příkladně, přestože jsou zombies během dne těžkopádné, po soumraku se stávají silnějšími a rychlejšími, což má za následek, že v noci je ještě obtížnější zůstat na živu. Na své cestě narazíš na doposud nestřetávané hordy různých nepřátel, přicházející v nekonečných vlnách. Tyto nestvůry byly kdysi lidmi, proto mají zachovány útržky vzpomínek z předchozího života, což má vliv na jejich vzhled a chování. Existence rozmanitých obchodů v obchodním centru je zárukou nekonečných zásob, včetně vozidel, s improvizovanými zbraněmi a mnoha dalšími předměty. Po cestě potkáš také jiné lidi, jimž se podařilo se zachránit a kteří – pokud jim pomůžeš – mohou poněkud osvětlit vzniklou situaci.
  Co hra nabízí:
  Obrovský prostor – rozsáhlá patra v budově obchodního centra a venku mají spoustu různých zákoutí, která čekají na odhalení!Technologie roje – umožňuje oživovat výjimečné množství protivníků současně, díky tomu se děj ani na vteřinu nezpomalí!Sugestivní brutalita a exitující realismus.Frank může používat všechno, co najde obchodním centru.Přemísťuj objekty ve svém prostředí, takové jako slunečníky fixované ve stolcích nebo lavičky v obchodním centru.Využívej různé předměty nalezené v obchodech, včetně golfových holí, sekaček, pánví a dalších!Zbašti „supermarketové jídlo”, abys znovu získal zdraví.Systém Reálného času – události zásadní pro se budou konat nezávisle na tom, zda se jich Frank zúčastní nebo ne. Snaž se ale nepromarnit žádné zásadní události a příležitosti!Využívej fotonovinářských dovedností Franka – zachyť to šílenství na filmu. Čím lepší fotka, tím cennější ocenění!BN – pomáhej dalším lidem se prodrat obchodním centrem ovládnutým zombies.Vyřeš záhadu – proč celé město postihla epidemie nemrtvých?Doplňkové funkce a funkcionality:
  Systém záznamu – nyní obsluhuje až pět místOvládání hratelnosti – nativní ovládání hratelnosti pro Xbox 360/Xbox One a Playstation DualShock 4 s příslušnými ikonkami tlačítek.Nastavení rozlišení – ovládání 4k a víceProměnlivá frekvence zobrazování políček – bez limitu zobrazovaných políček za sekundu, speciálně pro monitory 144 Hz s ovládáním technologie Nvidia G-SYNCMožnost personalizace a změny nastavení klávesnice a myšky.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Dead Rising? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

50letvideoher, levelmagazine, hernicteni, ohrachalidech, hernilegendy
pokemoncz, pokemontcg, tcg, pokemon, darek, vanoce
fortnitexmarvel, komiksycesky, darek, knihy, vanoce2023
gtavi, gta6, gtavitrailer, gtaphotography
avatargame, frontiersofpandora, avatar
vanoce2023, darky, vanoce, vanocnidarky