DOOM: Eternal - Deluxe Edition
PS4

2 599
Nákupem získáte 103 kreditů
 • 2 599 Kč Předobjednávka
Lokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů
Štítky: FPS, Hororové, Krvavé
Hra také dostupná pro:  PS4XONEPC

Dárek k předobjednávce

 • DOOM: Eternal - Deluxe Edition (PS4)

  DELUXE EDICE OBSAHUJ
  - základní hru
  - Year One Pass (zahrnuje DLC 1 a 2)
  - Demonic Slayer skin postavy
  - Classic weapons balíček zvuků

  doom eternal

  DOOM: Eternal je pokračování úspěšného a velice kladně přijatého restartu známé značky. Těšit se můžete na daleko silnějšího Doom Slayera (hlavního hrdinu), téměř dvojnásobek typů nepřátel a doslova peklo na Zemi, to vše doprovázené hudbou od Micka Gordona.


  SLAYER 2.0
  Uvolněte zdrcující sílu DOOM zabijáka. Díky vylepšené výstroji a novému arzenálu, jako je unikátní dělo s plamenometem, prodloužitelné ostří a nová schopnost rychlého pohybu, jste rychlejší a smrtelnější než kdykoliv předtím. Zničte každého démona, na kterého narazíte, za využití množství vylepšených palných zbraní.

  DOOM: Eternal - Deluxe Edition (PS4)

  VÍCE SMRTI A SLZ
  Pošlete pod kytičky ještě více démonů než kdykoliv předtím. Každý z nich ovládá unikátní schopnosti a útoky. Fanoušky tolik oblíbené klasické obludy, jako je Pain Elemental, Archvile, a Arachnotron, jsou zpět, přičemž do rosteru přibydou zcela noví démoni včetně DOOM Huntera nebo šílených Marauderů.

  doom eternal

  ZCELA NOVÁ INVAZE
  Vstup do role Slayera a umožni skutečným hráčům vniknout do tvé kampaně v roli démonů a zažij tak dramatický a nepředvídatelný zvrat v hratelnosti kdykoliv během hraní kampaně. Nebo převezmi opačnou roli a proměň se v démona a napadni kampaň svého přítele a okus tak pravou chuť pekla!

  DOOM: Eternal - Deluxe Edition (PS4)

  PHOBOS
  Nadělej z nepřátel cucky a objevuj epické, předtím nikdy neviděné světy. Proraz si cestu skrze invazi obřích BFG 10 000 na Phobosu a objevuj starověká tajemství univerza DOOM. Díky technologii idTech7 je každý detail prostředí vyveden v bezprecedentních detailech.

  doom eternal

  DOOM: Eternal - Deluxe Edition (PS4)
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (5)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Ondra: Zdravím, co přesně s tím máme udělat? :) Sběratelská edice u nás bude dostupná a momentálně ji přednostně nabízíme zákazníkům s předobjednávkou běžné edice.

  • Ondra

   Mám dojem,že nejsem jediný kdo by měl o sběratelskou edici Dooma zájem.Co kdyby jste stím něco udělali!!!?? Připadá mě že na téhle stránce může člověk vést v komentářích tak akorát monolog...

  • whiterspon

   zdravim kolektorka je uz asi vyprodana co?

  • Dejvid

   Bude k dispozici sberatelska edice i zde na xzone ? :)

  • UchihaNaoto

   A jako steelbook nikde?Tý brdo jako Deluxe edice za bezmála 3k ačkoliv cena je orientační je vážně fail.Jasně takže jestli chceš steelbook tak si kup sběratelksou edici,která stojí něco málo pod/přes 5k super.Takže já mám asi smůlu.Sakryš.No Bethesdo ten steelbook jste jako mohli přidat k té deluxe edici.Zase takový ztráty by na tom neměli.No což