Dragon Quest: Journey of the Cursed King
PS2

(1x)
199
Nákupem získáte 2 kredity
Štítky: Fantasy
  • 3D RPG nesoucí se v duchu kresleného filmu. Jedná se o další díl v RPG sérii, která je v domovském Japonsku populárnější než i u nás dobře známá série Final Fantasy. Dragon Quest nabízí kromě kvalitního cel-shadovaného zpracování i celou řadu dalších nových prvků. Patří k nim například možnost přepnutí do statického 3D pohledu a střídání dne a noci ve městech i mimo ně. Zajímavá je rovněž možnost komunikace s ostatními členy party v průběhu akčních soubojů. Ty jsou pro celou sérii Dragon Quest charakteristické a tento (osmý) díl není výjimkou. Hra je samozřejmě zpracována kompletně ve 3D s použitím statických kamer pro jednotlivé lokace.
  • Přidejte komentář

    Pravidla komentářů

    Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

    Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

    Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Skvělá hra,která nemá obdoby...hrací doba přesahuje 100 hodin,když poctivě plníte všechny questy...Akira Toriyama dokázal vypotit po Dragonballu další klenot...co říct více,jedno z nejlepších RPG,co jsem hrál,takže neváhejte..:))