Hammerwatch II - The Chronicles Edition
PS5

699 999 Kč

Sleva platí do 30.12.2024 nebo vyprodání

Nákupem získáte 6 kreditů
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Doporučený věk: Od 12 let
Štítky: Fantasy
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 54145
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 300 Kč

nebo

 380 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách.
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.
 • Vydejte se bez bázně a hany na dobrodružnou výpravu, která vás zavede daleko od podzemních kobek hradu Hammerwatch a umožní vám prozkoumat tento oblíbený pixelový svět jako nikdy dřív.

  Arcinekromantovi Blightu Hroznému a jeho dračí armádě se podařilo uskutečnit své zlověstné spiknutí, svrhnout krále Rolanda a přinést zkázu celému Herianskému království. Ne vše je však ztraceno, neboť dokud královo hnutí odporu odolává útočníkům hluboko v kanalizačním systému hradu, žije i naděje. A zatímco královi nejvěrnější dál vytrvale vzdorují Blightově nohsledům, byl na králův rozkaz svěřen několika vyvoleným z řad jeho mocných a zkušených hrdinů úkol uniknout z hradních kobek, skoncovat s hrozbou Blightových draků a zachránit království.

  Vydejte se proto sami nebo se svou družinou na napínavou výpravu Herianským královstvím ve snaze pomoct odboji krále Rolanda. Putujte v téhle epické poctě klasickým akčním RPG hrám originálním pixelovým fantasy světem a při tom pomáhejte poddaným, bojujte s nestvůrami a statečně čelte hordám nemrtvých i dalším nelítostným silám zla.
  Hammerwatch II - The Chronicles Edition (PS5)
  THE CHRONICLES EDITION OBSAHUJE:

  - Hammerwatch II
  - Hammerwatch: Anniversary Edition
  - Anniversary Pack pro Hammerwatch II (20 dalších odstínů vlasů, 5 kosmetických předmětů na obličej a 2 další balíčky s namluvením)

  POMÁHEJTE PODDANÝM

  Díky obrovitánskému množství úkolů budete mít dostatek příležitostí stát se rekem, jakého si Herianské království zaslouží.
  Hammerwatch II - The Chronicles Edition
  VYTVOŘTE SI VLASTNÍHO HRDINU
  Vyberte si z pěti odlišných tříd postav – paladina, hraničáře, tuláka, kouzelníka nebo černokněžníka. Upravte jeho vzhled podle svých představ a zvyšujte postupně jeho úroveň, abyste odemkli nové mocné schopnosti a dovednosti.
  izometricke
  SHROMŽĎUJTE A VYRÁBĚJTE
  Z předmětů, které cestou najdete nebo získáte jiným způsobem, vyrábějte užitečné nástroje, kouzelné lektvary a chutné jídlo.
  Hammerwatch II - The Chronicles Edition
  PODĚLTE SE O SVOJE DOBRODRUŽSTVÍ
  Hrajte sami nebo v online kooperaci až se třemi dalšími hráči
  Hammerwatch II - The Chronicles Edition
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Hammerwatch II - The Chronicles Edition? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

kingdomcomedeliverance, kcd, kingdomcomedeliverance2, henryhascometoseeus
fallout, falloutseries, vault, falloutlucy
hracversusprisery, hernicteni, jaroslavsvelch
playstation5, playstation4, jarnislevy, springsale
starwarsoutlaws, starwars, hvezdnevalky, darek
valak, figurky, horor