Dragons Dogma 2
XSX

1 699 1 799 Kč

Sleva platí do 30.4.2024 nebo vyprodání

Nákupem získáte 34 kreditů
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Doporučený věk: Od 18 let
Štítky: Fantasy
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 54367
Hra také dostupná pro:  PS5PC
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 800 Kč

nebo

 950 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách.
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.

Dárek k objednávce

 • Dragon's Dogma je příběhové akční RPG pro jednoho hráče, ve kterém si hráči sami vybírají, jak budou vypadat jejich Arisen, jaké budou mít povolání, jakou budou mít partu, jak budou přistupovat k různým situacím a mnoho dalšího.

  Na vaší cestě se k vám připojí Pawns, tajemné bytosti z jiného světa, a prožijete tak jedinečné dobrodružství, že budete mít pocit, jako by vás při vašem vlastním dobrodružství doprovázeli další hráči.

  Všechny tyto prvky jsou dále povýšeny nejnovější grafikou, umělou inteligencí  a fyzikálními technologiemi, které ve hře Dragon's Dogma 2 vytvářejí skutečně pohlcující fantasy svět.
  Objednávky do 28.2. obdrží jako dárek steelbook.
  Následující objednávky dřevěnou krabičku.

  Dragons Dogma 2
  VELKÉ DOBRODRUŽSTVÍ
  Dragon's Dogma 2 začíná v podzemním vězení, kde se v mlze ztracených vzpomínek ozývá dračí hlas. Když se jejich srdce zmocní Drak, Arisen se vydává na cestu, aby zabil tento symbol zkázy světa, který se vznáší po obloze na mohutných křídlech a chrlí plameny, jež spalují vše, co mu stojí v cestě. Jaké výzvy a triumfy čekají Arisen na cestě za jejich osudem, když je jejich budoucnost zahalena tajemstvím?
  Dragons Dogma 2
  SINGLE PLAYER KOOPERACE
  Až tři tajemné nadpozemské bytosti, známé jako pěšáci, doprovázejí Arisen na jeho cestě. Pěšáci vytvářejí pocit kooperativního herního zážitku tím, že nabízejí jedinečné vlastnosti, dovednosti a znalosti získané na základě zkušeností s ostatními Ariseny.
  Dragons Dogma 2
  RE ENGINE
  pokročilý RE ENGINE společnosti Capcom vytváří živě detailní, vysoce věrnou grafiku v kombinaci s pohlcující fyzikou a komplexní a reaktivní umělou inteligencí postav, která vytváří prostředí, v němž rozhodnutí a jejich důsledky ožívají.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • Jan Bobrovský (Xzone.cz)

   Dragon Warrior: Ano, PS5 verze je zpátky v nabídce :)
   https://www.xzone.cz/dragons-dogma-2-ps5

  • Dragon Warrior

   Budete ji mít ještě na ps 5 i s tou krabičkou ? Měl bych zájem.

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Dragons Dogma 2? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

hracversusprisery, hernicteni, jaroslavsvelch
playstation5, playstation4, jarnislevy, springsale
starwarsoutlaws, starwars, hvezdnevalky, darek
valak, figurky, horor
pochmurnykraj, harrowcounty, deskovahra, komiks
hobit, bilbopytlik, bilbobaggins, hobbit