EA Sports UFC 5
XSX

1 899
Nákupem získáte 38 kreditů
Osobní odběr
zdarma
22 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Doporučený věk: Od 16 let
Štítky: Boxování
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 56477
Hra také dostupná pro:  PS5
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 550 Kč

nebo

 650 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách.
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.
 • EA SPORTS UFC 5 s podporou enginu Frostbite představuje další evoluci této bojové hry. Od bezkonkurenčních grafických vylepšení až po zcela nové systémy poškození a lékařské pauzy, které ovlivňují hratelnost skutečně autentickým způsobem. Tato hra je tak skutečná, jak to jen jde.

  SYSTÉM REÁLNÝCH ÚDERŮ
  O čem je boj v MMA? O tom, co je v sázce, technice, dramatičnosti a ryzí realitě každého okamžiku. UFC 5 přesně to zachycuje v autentičtějších detailech jako ještě nikdy. Dosahuje toho díky grafickým vylepšením nové generace, která dodávají herním animacím na realističnosti, systému poranění kombinujícího brutalitu a strategičnost boje a aktualizacím herního systému, jejichž zásluhou je akce ještě plynulejší a věrnější.
  NOVÉ REAKCE NA ÚDERY A ZÁSAHY
  Pokrok v této oblasti je výrazný. UFC 5 přináší úplně nové animace drtivých úderů lokty, útoků
  z otoček a mnoha dalších úderů či kopů pěstmi, nohama, koleny a lokty. Nové efektní animace navíc kopírují bojový styl těch nejlepších profesionálních kickboxerů, díky nimž získáte nové způsoby vedení boje a rozdávání ran. Kromě toho nové animace a fyzika reakcí zajistí, že doslova ucítíte efekt každého čistého zásahu.
  PLYNULÉ SUBMISE
  Nová funkce plynulých submisí je přepracovaným rozšířením stávajícího systému pák a škrcení na zemi s rychlejšími animacemi a absencí miniher. Začátečníci mohou využít systém asistence při boji na zemi, zatímco ostřílení veteráni mohou objevovat široké spektrum dostupných možností. Nové submise probíhají plynuleji a celkově je boj na zemi autentičtější tak, aby bojovníkovi, který dává páku či škrtí, přinášela uspokojující momenty.
  EA Sports UFC 5
  ENGINE FROSTBITE
  Poprvé v historii poběží série EA SPORTS UFC na enginu Frostbite™, který přináší bezkonkurenční grafická vylepšení pro konzolové hry. Ať už jde o dynamické osvětlení, přepracované věrné zpodobnění postav, realistické prameny vlasů nebo animace oblečení, Frostbite servíruje akci v Octagonu téměř jako ve skutečnosti.
  FILMOVÉ OPAKOVAČKY KNOCKOUTŮ
  Zásadní vylepšení vizuální stránky UFC jsou nejlépe viditelná v úplně nových a inovativních filmových opakovačkách K.O. Díky výkonu enginu Frotsbite teď hráči mohou zpětně sledovat své rozhodující údery v úžasně věrném podání. Zásluhou vysoce zpomaleného záznamu
  s kamerou a osvětlením kinematické úrovně působí záběry úderů ukončujících zápasy podstatně autentičtěji a estetičtěji. Tekoucí krev a pohmožděniny na těle mění devastující knockout v umělecké dílo.
  POKROČILÉ VZEZŘENÍ BOJOVNÍKA
  Díky enginu Frostbite a výrazným vylepšením osvětlení a vykreslení, které zahrnuje třeba stínování kůže a očí, prameny vlasů, aktualizované somatotypy zápasníků a špičkové animace grimas obličeje, vypadají známí a oblíbení bojovníci tak dobře, jako ještě nikdy dřív.
  EA Sports
  FIGHT WEEK
  UFC 5 nabízí výrazně bohatší zážitky pro fanoušky UFC a není lepšího příkladu než jsou úplně nové výzvy, funkce a obsah v rámci akcí Fight Week, kde je herní obsah propojen s reálnými událostmi v UFC dosud nebývalým způsobem.
  ON-LINE REŽIM KARIÉRY
  Hráči jej žádali a my odpovídáme. On-line kariéra zahrnuje vytváření zápasů podle úrovně dovednosti, divizní postup a boje o titul napříč čtyřmi divizemi. Hráči mohou v každé divizi soutěžit s různými vytvořenými bojovníky, a předvést tak několik přizpůsobených postav a fiktivních zápasníků.
  REŽIM KARIÉRY
  Kariérní režim má úplně nový úvod. Opět s trenérem Davisem se můžete vydat na cestu kariérou v UFC s novými kinematickými scénami, lokacemi a speciálním zaměřením na vstup do soutěže. Vylepšení tréninkových kempů hráčům umožňuje simulovat tréninkový proces a rychleji dosáhnout maximální kondice a nasazení do zápasů prostřednictvím sparringových cvičení. Součástí sparringových soubojů budou také balíčky s výzvami, za něž hráči získají hodnocení na základě počtu dokončených výzev.
  UFC 5
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si EA Sports UFC 5? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Mohlo by se vám líbit

Sledujte nás na instagramu

outerwilds, signalsfromtheouterwilds, vinyl, hernihudba
gamemasterday, dungeonsanddragons, dnd, dungeonmaster, dracidoupe, panjeskyne
heroesofmightandmagic, homamiii, homam3, heroesofmightandmagic3, deskovka, deskovehry
eldenring, ranni, renna, rannithewitch, nendoroid
Instagram
pokemonday, pokemontcg, pokemon, buildbattlestadium