East India Company
PC

(2x)
149
Nákupem získáte 6 kreditů
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: České titulky
Štítky: Real-time strategie, Středověk
  • East India Company je námořní strategie z prostředí obchodního britského námořnictví. Tvým úkolem bude vybudovat nejsilnější a nejmocnější říši světa pomocí flotily obchodních a válečných lodí.Obchod, moc a síla zde stojí ruku v ruce podobně jako diplomacie, bitvy a piráti. Spektakulární záběry z epických námořních bitev z dob britského kolonialismu. Unikátní kombinace námořních bitev a obchodování. Přes 10 reálných druhů lodí: od nejmenší obchodní šalupy po obrovité a děly napěchované válečné plachetnice třídy East Indiaman. Nájemní kapitáni, kteří s každou úspěšnou plavbou nebo i bitvou přináší cenné zkušenosti tvé flotile. Spousta přístavů, které budou chránit tvé námořní cesty a pro nejsilnější obchodní impérium na světě. Hra je v češtině.
  • Přidejte komentář

    Pravidla komentářů

    Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

    Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

    Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

Fortelne udelana vecicka,ktera na slusnou dobu zabavi.Zadny zazrak se ale nekona.

Tak řekl bych že cena této hře vůbec neodpovídá.
K bojům:první dva boje jsou zábavné ale potom totální nuda a stereotyp a prostě už žádná motivace proč to hrát nic nezískáte nic nevyhrajete pořád jenom dokola.
Chcete-li si užít lodní souboje sáhněte po velmi kvalitním titulu Empire:Total War !!!!!