Elden Ring
PS4

1 799 *
* Cena je zatím pouze orientační.
Nákupem získáte 54 kreditů
array(1) { ["PS4"]=> array(7) { ["kod"]=> string(5) "30642" ["cena"]=> string(4) "1799" ["digital"]=> string(1) "0" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(2) "18" ["mode"]=> string(1) "2" ["celkem"]=> string(1) "0" } }
 • 1 799 Kč Předobjednávka
Lokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Fantasy, Příběhové, Souls-like
Hra také dostupná pro:  XONEPC
 • Nová hra vzniklá ze spolupráce vývojářů společnosti FromSoftware a jednoho z nejpopulárnějších autorů dneška George R. R. Martina se představuje prvním videem. Více informací přineseme, až je budeme znát. 

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (3)

  • Michal

   Zrovna hraji Sekiro a skáču radostí,tuhle novou hru mám předobjednanou a chci sběratelku,moooc díky

  • Michal

   Doufam, že otevřený svět dobře zkombinuji se stísněností a beznadějí, jako v souls hrách. Sekira jsem dohrál spíš z povinnosti, ale že bych se nad ním roztékal, to teda ne. Snad v ER nebude ten multiplatformní level design. Necháme se překvapit, jsem zvedavej, kdy pustí první ingame video.

  • Lucasion

   Dobrý den, tak jako před rokem u Sekira i teď mi srdce plesá radostí nad novou hrou od From. Prosím hned, a prosím sběratelku. Nic jiného snad ani nechci. :-)