EVERSPACE 2 - Stellar Edition
PS5

1 249
Nákupem získáte 25 kreditů
Osobní odběr
zdarma
22 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Doporučený věk: Od 12 let
Štítky: Sci-Fi, Vesmírná
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: České titulkyČeské titulky, AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 54078

Obsah edice

 • Usedněte do pilotního křesla hbité vesmírné stíhačky, svádějte nelítostné souboje, překonávejte brutální výzvy a nechte se odměnit pohádkovou kořistí. Ve svižné vesmírné střílečce EVERSPACE 2, určené pro jednoho hráče, zkoumejte válkou zničené hvězdné soustavy demilitarizované zóny ve Hvězdokupě 34 a v každé zdejší obrovské, ručně vytvořené oblasti odhalujte dávná tajemství, řešte originální hádanky a čelte nebezpečím všeho druhu.

  Prožijte napínavý sci-fi příběh naklonovaného pilota Adama, hledajícího si své místo v nekonečném vesmíru. Zatímco se události z jeho minulosti proplétají se zájmy vzájemně soupeřících frakcí, demilitarizovaná zóna se rychle blíží bodu varu. Unikněte ze zajetí koloniálů, proplouvejte intrikami místních vůdců, vyhýbejte se kultistům, které temná energie dočista připravila o rozum, a braňte se útokům cizinců lačnících po válce.

  Ke svému přežití budete potřebovat víc než jen důvtip, štěstí a zručnost v boji. Budete muset dát dohromady i tým specialistů, kteří vám pomohou splnit si svůj sen opustit demilitarizovanou zónu. Potkávejte staré přátele a poznávejte nové spojence, každého s vlastním příběhem. Přidají se k vám během misí, dají vám k dispozici své jedinečné, dále vylepšitelné dovednosti, odemknou nové schopnosti a pomohou vám postoupit zase o něco dál.
  STELLAR EDITION OBSAHUJE:
  - hru EVERSPACE 2
  - Steelbook
  - miniartbook
  - digitální soundtrack

  VYDEJTE SE NA VZRUŠUJÍCÍ CESTU
  Poznávejte cizí rasy, odhalujte záhady, pátrejte po pokladech a braňte svůj náklad před zločineckými bandami ve vzrušující třicetihodinové kampani. Kompletáři se pak mohou ponořit do vesmíru EVERSPACE ještě hlouběji a strávit víc než devadesát hodin plněním všech vedlejších misí, dokončováním všech výzev a objevováním všech skrytých tajemství.
  EVERSPACE 2 - Stellar Edition
  NECHTE PROMLUVIT SVOJE LASERY
  Likvidujte nepřátele ve stylu EVERSPACE – uhýbejte, zrychlujte, provádějte výkruty, vrhejte se s prstem na spoušti do divokých soubojů a zanechte za sebou stopu z vesmírného šrotu. S využitím široké škály zbraní a schopností se vypořádejte s drony, stíhačkami, těžkými bombardéry i mocnými bojovými loděmi. Ale pozor na přílišné sebevědomí! Mohutná mateřská plavidla a strážci Starobylých dokáží prověřit schopnosti i těch nejzkušenějších pilotů. Abyste získali převahu i proti drtivé přesile, nezbude vám než naučit se umně využívat prostředí ve svůj prospěch.
  EVERSPACE 2
  ZKOUMEJTE GALAXII
  Ponořte se do vesmíru EVERSPACE a zkoumejte ho svým vlastním tempem. Demilitarizovaná zóna i okolní oblasti Hvězdokupy 34 překypují hlavními i vedlejšími misemi, aktivitami, událostmi a tajemstvími, která je zapotřebí odhalit. Zažehněte hyperpohon, objevte víc než stovku jedinečných, ručně vytvořených lokací v sedmi odlišných soustavách a zanechte mezi hvězdami trvalý odkaz.
  vesmir
  HRAJTE PO SVÉM
  Rozšiřujte svou soukromou sbírku lodí díky prakticky nekonečné zásobě stíhaček jedinečných tříd a vylepšete svoje plavidlo k dokonalosti. Obchodníci ve hvězdokupě vám za poplatek pomohou získat vylepšené modely plavidel nebo pošlou vaši stávající loď do úschovy, zatímco vy budete zkoušet nový typ lodě. Chytře kombinujte moduly, zbraně, zařízení a perky tak, aby odpovídaly vašemu individuálnímu hernímu stylu a aktuální misi.
  sci-fi
  PÁTREJTE PO TAJEMSTVÍCH
  Chytří piloti jsou úspěšní piloti. Vybírejte skrýše psanců, prohledávejte vraky plné kořisti a sbírejte starobylé poklady rozeseté po všech volně přístupných oblastech demilitarizované zóny. Prohledávejte objekty, řešte hádanky, ničte asteroidy a znovu zprovozňujte starodávné ruiny ve snaze zmocnit se i toho nejposlednějšího pokladu.
  strilecky
  NECHŤ LOV ZAPOČNE
  Dokončením rozsáhlé kampaně hry EVERSPACE 2 to nekončí! Vydejte se do procedurálně generovaných adrenalinových oblastí s vysokým rizikem nebo starověkých trhlin, ve kterých budete moct důkladně otestovat svou loď i svoje štěstí proti stále houževnatějším nepřátelům. Uspějte a za odměnu získejte legendární vybavení s obrovskou silou a mimořádnými schopnostmi.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si EVERSPACE 2 - Stellar Edition? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

zaklinac, thewitcher, geraltzrivie, doplnkydobytu, doplnkydodomu
mrtvanevesta, corpsebride, figurky
spongebobsquarepants, youtooz, figurky, spongebobvkalhotach
nekopara, catgirls, kočkoholky, vanilla, chocola, popupparade, animefigures
heistgeist, indiegamedev, xzoneedice, heistgeistgame, indiegame, cyberpunk, slovenskahra
borderlands, borderlandsmovie, cateblanchett, claptrap