Experience 112
PC

(1x)
149
Nákupem získáte 6 kreditů
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Štítky: Hororové
Jazyk: České titulkyČeské titulky
Kód produktu: 14136
 • Kategorie

  PC / PC hry / Adventury

  Experience112 je originální adventure titul, v němž musí hráč pomoci dívce jménem Lea Nichols z podivného vězení. Problém je v tom, že hráč nemá nad dívkou přímou kontrolu a musí se tedy starat o to, aby jí z cesty postupně a v pravý okamžik mizely překážky všeho druhu, které by ji mohly připravit o život. Lea navíc nejedná jako tupý stroj. Různé situace ji mohou přivodit pocit strachu, šoku, nebo leknutí, což má samozřejmě velký vliv na její reakce. Hráč bude počínání dívky sledovat prostřednictvím systému kamer, přičemž k dispozici bude i možnost odposlechu, či termálního a nočního vidění. Hráč bude na dálku ovládat celou řadu přístrojů a zařízení, bude se nabourávat do bezpečnostních systémů, aby dívce otvíral dveře a dojde i na dálkové ovládání vozidel. Pokud se bude hráči dařit a zajistí dívce bezpečný a co nejméně nervydrásající průběh útěku z vězení, tak mu dívka začne čím dál více důvěřovat. V opačném případě její důvěra v hráče klesne, což bude mít opět negativní vliv na její reakce a tím pádem se zmenší šance na její útěk z velmi podivného vězení. Hra je v češtině.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (2)

  • Farflame

   Tak česká verze už vyšla.

  • N0NECZ

   Paráda. Doufal jsem, že se to někdy objeví u nás, i když se k nám oficiálně dostat neměl. Těšim se, už aby to tady bylo.

 • Recenze (1)

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Inovativní, velmi neobvykle zpracovaná hra. Příjemné osvěžení v záplavě uniformních her. Pro hračičky. Poměrně velká výzva, nic pro začátečníky. Atmosférické prostředí a zajímavý příběh. Pocit odměny za zvládnutí hry. Atraktivní sledování až tří nezávislých kamer najednou, a jejich technické vychytávky. Zajímavá tajemná hrdinka. Výborné, originální adventurní "puzzle".
  • Grafika mohla být ještě lepší. Technické problémy: hra se místy velmi zpomaluje. Konec hry mohl být více odhalen. Ovládání je místy těžkopádné, což v akčních situacích, naštěstí zcela výjimečně, může vést k frustraci.

  Co čekat od hry, která sbírá hodnocení od 30 po 90%? Že nebude pro každého. Velmi neobvyklá, pohlcující adventura, která vás buď nadchne, nebo rychle odradí. Mne nadchla.

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.

Sledujte nás na instagramu

dopravazdarma, dorucenizdarma
tombraider, darkhorsefigure, sberatelskafigurka
eldenring, shadowoftheerdtree
chainsawman, figurka
batman, premierafilmu
doplnkydodomu, doplnkydobytu, podsveti