Fallout Legacy Collection
PC

(2x)
949
Nákupem získáte 28 kreditů
 • 949 Kč
  Skladem
Aktivace: SteamSteamDoporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS, Sci-Fi, Post-apokalyptické, Retro
 • Našlapaná edice se všemi doposud vydanými hrami pro jednoho hráče ze série Fallout, od prvních dvou izometrických dílů, Fallout Tactics, po New Vegas a čtvrtý díl se všemi přídavky.

  BALENÍ OBSAHUJE
  - Fallout
  - Fallout 2
  - Fallout Tactics
  - Fallout 3: Game of the Year Edition
  - Fallout New Vegas: Ultimate Edition
  - Fallout 4: Game of the Year Edition

  (každá hra na DVD disku)
  Kategorie

  PC / PC hry / RPG
  PC / PC hry / Akční

  FALLOUT
  Klasika všech klasik. Post-apokalyptické RPG, které oživilo celý žánr počítačových RPG. Systém SPECIAL umožňuje významnou odlišnost postav, zásadní rozhodnutí a vývoj, který si řídíte jen vy sami. Prozkoumejte zničené trosky civilizace zlatého věku. Prokecejte si, propližte se nebo si probojujte cestu kolem mutantů, gangsterů a robotických protivníků. Dělejte ta správná rozhodnutí nebo skončíte v pustině jako další padlý hrdina...

  FALLOUT 2
  Už je to 80 let od doby, co se váš předek trmácel přes pustinu. Vaše cesta za nalezením zařízení Garden of Eden Creation Kit, který může zachránit vaši primitivní vesnici, bude vystlaná ochromující radiací, megalomanskými mutanty a neúprosným proudem lží, lstí a zrady. Až se začínáte divit, jestli z tohohle zbrusu nového světa může někdo vůbec něco získat.

  FALLOUT TACTICS
  Do světa Fallout přicházejí taktické týmové bitvy. Jste jen mizerný odpad. Možná jste vznikli z prachu, ale bratrstvo vás přetaví v ocel. Naučíte se poslouchat jestli ne, zlomí vás. V těchto temných dobách je Bratrstvo - vaše Bratrstvo - to jediné, co stojí mezi obnoveným plamínkem civilizace a hrozivou radioaktivní pustinou.

  FALLOUT 3: GAME OF THE YEAR EDITION
  V Game of the Year Edition si budete moct užít nejúspěšnější hru roku 2008 jako nikdy předtím. Vytvořte si postavu podle svých představ a vydejte se do hrůzyplného post-apokalyptického světa, kde každou chvíli bojujete o holý život. Balení obsahuje všech pět rozšíření.

  FALLOUT NEW VEGAS: ULTIMATE EDITION
  S ultimátní edicí získáváte kompletní balení New Vegas se vším všudy. V jednom balení najdete všechen dodatečný obsah včetně Dead Money, Honest Hearts, Old World Blues a Lonesome Road. Jako příhoz do banku budete vyzbrojeni nejnovějšími sadami unikátních zbraní, typů munice a plánků z nejaktuálnějších přídavků: Couriers Stash a Gun Runners Arsenal.

  FALLOUT 4: GAME OF THE YEAR EDITION
  Fallout se vrací v plné síle. Jako jediný přeživší z Vaultu 111 vstupujete do světa zničeného nukleární válkou. Jen vy a vaše činy rozhodnou o dalším osudu pustiny. Jen vy můžete vybudovat vše, co bylo zničeno. A tentokrát doslova, jelikož ve hře kromě tradiční Falloutí hratelnosti naleznete také režim stavění vlastní pevnosti. V GOTY edici dostanete navíc všechny rozšiřující balíčky.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (8)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Belle: Zdravím, funkčnost češtin nemůžeme zaručit a proto je tedy ani nikomu při prodeji slibovat. Při sebemenším problému s češtinou se na nás bohužel vždy navalí spousta stížností, se kterými nic nenaděláme, když nejsme jejich autory.

   Věříme, že zájemci si češtiny sami obstarají, když jsou volně dostupné na internetu :)

  • Belle

   A nešlo by prosím ke všemu přidat češtiny, na vše existují češtiny, u 4 se dodělávají, ono by to zákazníky víc potěšilo a motivovalo kdyby jste k tomu přidali češtiny. Bylo by to k dobru jak pro zákazníky (v mateřštině se to přeci jen lépe hraje), tak i pro vás (zvýšíte si odbyt a češtiny jsou zdarma dostupné, nic na tom neztratíte a jen můžete vydělat). Dík za ochotu a pochopení.

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Hrac: Zdravím, v balení budou Steam klíče, takže mechanika nebude potřeba :)

  • Hrac

   Dobrý den, omlouvám se za lehce duplicitní dotaz, ale ten původní nebyl (zcela) zodpovězen. Je toto čistě krabicová verze (musím mít CD/DVD mechaniku v PC, abych si to nainstaloval), nebo je možné obdržet kódy a díky nim si hry stáhnout? Na svém herním PC už mechaniku nemám a celkově jsou CD/DVD zastaralá technologie :) Snažím se svou sbírku co nejvíce digitalizovat...

   Díky!

  • whiterspon

   Od první legendární dvojice RPGček, přes levobočka Tactics, až po kultovku New Vegas a poslední čtvrtý díl. Ultimátní kolekce singleplayerových dílů série Fallout nabídne sběratelům všechny hry na disku a s aktivací na Steamu

  • Vojta

   Dobry den, u edice budou pritomny disky nebo jen vouchery na aktivaci ? Dekuju za info.

  • Eliška Vránová (Xzone)

   JANNER7110: Zdravím, bude se s největší pravděpodobností jednat o Bethesda launcher ale oficiálně to potvrzené zatím není.

  • Janner7110

   Zdravím můžu se zeptat na které službě bude probíhat aktivace?

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

Za tuhle cenu skoro povinnost. F1,F2 a F:NV to táhnou na vrchol. FT: BoS je zaměření na tahový boj z F1 a F2. F3 a F4 jdou jiným směrem, ale v rámci kolekce to stojí za zkušenost. Celkem klidně i 300+ hodin zábavy.

Pro lidi co ještě neměli čest s touto úžasnou sérii je to skvělá edice :)