Far Cry 4
XBOX

(1x)
799
Nákupem získáte 32 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: České titulky
Štítky: FPS
Kód produktu: 18905
  • Far Cry 4 navazuje na legendární úspěch svého předchůdce a přináší nejrozsáhlejší a nejohromnější zážitek z celé dosavadní série Far Cry. Těšit se můžete na zcela nový obrovský otevřený svět s integrovaným kooperativním režimem, do kterého se můžete kdykoli zapojit a kdykoli se od něj zase odpojit.

    Velmi očekávané pokračování akčního herního dobrodružství Far Cry přichází a přináší hráčům nové prostředí a dechbroucí grafiku. Ve Far Cry 4 najdeme nový otevřený svět Himálajských vrcholů, nové zbraně, vozidla a také divoká zvířata. Hlavním hrdinou je snědý drsňácký mladík Ajay Ghale, který bude nucen čelit nesčetnému množství překážek a nebezpečným protivníkům. Využívat budete lezení po skalách pomocí vystřelovacího háku, nebo si můžete užít volný pád do propasti pomocí speciálního obleku. K dispozici bude také velký arsenál zbraní pro odstřelování nebo boj na blízko.
  • Diskuze dočasně vypnuta

    Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

    Komentáře (0)

Recenze na Zing.cz (2)

Hodnocení 8/10

Far Cry 4 si vzalo to nejlepší z třetího dílu, obohatilo to o skvělý svět zasazený do fiktivní země Kyrat a přidalo vcelku zábavnou kampaň, kooperaci, funkční multiplayer a spoustu vedlejšího obsahu. Kdyby vývojáři zapracovali na postavách, využili více severní oblast a rozhodnutí mezi Sabalem a Amitou, tak to mohlo být bezchybné.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení 8/10

Skvělá kombinace příběhu, grafiky a otevřenosti spolu s drobnými vylepšeními oproti předešlé verzi předurčují FC4 aby navštívila Váš obývací pokoj. Pokud si odmyslíte fakt, že hrajete skoro stejnou hru jen v novém obalu, příběhu a prostředí (které je jedno z nejkrásnějších, jaké se dá v hrách aktuálně najít), užijete si opět kopec zábavy. Série se sice kvalitativně daleko neposunula, ale zůstala při výborných základech FC3, na které se dá říci jen opravdu málo špatného. Pokud jste tedy s koupí ještě čekali a do Far Cry 3 jste byli stejně jako já zamilovaní, Far Cry 4 se stane vaší novou závislostí na nejeden večer.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Celkový dojem hry na mě zapůsobil tak že už sem tohle jednou viděl. Žádné novinky a vše vám přijde totožné jako u "Far Cry 3",vlastně "Far Cry 3" bylo hodně povedené o proti tomuhle.

Sledujte nás na instagramu