Final Fantasy VII Rebirth
PS5

1 999
Nákupem získáte 60 kreditů
Osobní odběr
zdarma
22 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Štítky: Fantasy, Sci-Fi, Anime, JRPG, Japonské
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 54702
 • Neznámá cesta pokračuje...

  Po útěku z dystopického města Midgar se Cloud a jeho přátelé vydávají na cestu po planetě. V živém a rozlehlém světě na vás čekají nová dobrodružství - sprintujte po travnatých pláních na Chocobo a prozkoumávejte rozsáhlá prostředí.

  ROZSÁHLÝ SVĚT
  Při pátrání po Sephirothovi budete prozkoumávat krásné, rozlehlé oblasti světa a otevírat nové oblasti k objevování. Pronikněte hlouběji do světa hry FINAL FANTASY VII díky obohacujícímu vedlejšímu obsahu a minihrám a také různým jedinečným dopravním prostředkům, kterými se můžete pohybovat po světě.
  Final Fantasy VII Rebirth
  VYLEPŠENÝ SOUBOJOVÝ SYSTÉM
  Kombinujte strategické myšlení s napínavým akčním bojem po boku svých spolubojovníků, včetně nově přidaných postav. Prohlubte jejich vztahy a rozpoutejte mocná týmová komba .
  finální fantasie
  ZA HRADBAMI OSUDU
  V tomto samostatném dobrodružství pro fanoušky i nováčky se Cloud a jeho společníci vydávají napříč planetou s nepopsanými osudy, takže každý krok mimo dystopické město Midgar je svěží a tajemný.
  ff vii remake
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (18)

  • Jan Bobrovský (Xzone.cz)

   UchihaNaoto: Zdravím, český distributor hry ještě nemá potvrzený počet kusů Deluxe edice. Pokud ji tedy nějaké obchody nabízí, tak vůbec netuší kolik kusů budou mít na prodej. Snad se už brzy dočkáme :)

  • UchihaNaoto

   Aha tak to na to asi taky házím bobek a jdu objednat jinam kde to mají. Obyč verzi nechci,

  • Jenny

   Xzone: V pohodě. Objednávku základní verze jsem ještě nezrušila, tak teď jen doufat, že deluxe edicí bude dostatek.

  • Michael (Xzone.cz)

   Jenny, Tom: Zdravím, velice se se Vám omlouvám za špatné info. Z mé strany došlo k mýlce... omylem jsem se podíval na deluxe edici k předchozímu dílu, snad mi to prominete. K tomuto dílu ještě deluxe edice v nabídce nebyla, stále čekáme na potvrzení počtu kusů.

  • Jenny

   Tom: Navíc tady xzone psal, že dají předem vědět, až budou něco o deluxe edicích vědět. Sledovala jsem denně i tady tuto diskuzi a stále žádné info, tak jsem myslela, že se na ty deluxe edice ještě pořád čeká. Blbé je, že ty deluxe už teď nemají ani v dalším shopu, ze kterého bych si to objednala.. a to jen kvůli tomu, že jsem čekala na info od xzone :(

  • Tom

   Prešně Jenny,sleduji skoro každý den a předobjednávku,mám od prvního dne,no nic xzone opět zklamání,objednavka zrušena a objednána jinde

  • Jenny

   Dobrý den, to jste nejspíš Deluxe edice ani nedali na web ne? Protože to sleduju od oznámení delux edicí téměř denně a na e-shopu jste to neměli :( Navíc mám u Vás zkušenost, že nabízíte deluxe edice zákazníkům, kteří mají předobjednanou základní verzi a tak nějak jsem v to doufala. No, tak budu muset zrušit základní verzi u vás a objednat deluxe jinde :(

  • Michael (Xzone.cz)

   Tom: Zdravím, deluxe edice už byla v nabídce a její počet byl skutečně hodně omezený a nyní je rozebrána. Další kusy se nám už nepodaří zajistit, ale pokud by se nějaký kousek uvolnil ze zrušené objednávky, tak ho opět dáme do prodeje.

  • Tom

   Zdravím,jak to vypadá s Deluxe edicí?Bude a kdy?

  • Michael (Xzone.cz)

   Marty: Zdravím, sběratelka je dostupná exklusivně na Square Enix Store. Oficiálně tedy na našem trhu dostupná nebude.

  • Marty

   Zdravím,bude pro cz trh dostupná i collector's edition?

  • Bahamut

   Snad bude deluxe edice. Ono by to nevypadalo dobře mít první díl deluxe a druhy obyč :-)

  • Michael (Xzone.cz)

   Zdravím, zatím čekáme, s čím přijde česká distribuce. Jakmile budeme vědět, jak to bude s edicemi, dáme předem vědět. Počítáme ale, že by deluxe edice měla být na 99% jako tomu bylo u předchozího dílu, nechceme to ale slibovat, dokud nebude jistota. S dárkem se uvidí, ten bude případně oznámen až později. Děkujeme předem za strpení. :)

  • mirai2211

   Tak amazon má vedle deluxe i klasickou edici se steelbookem, jak tomu bylo u FF16, tedy doufejme, že to bude tak i u nás:)

  • L

   Kolektorka by byla také hezká :)

  • UchihaNaoto

   Robert: Jo měla by být. Na SQ store je už klasicky k předobjednání deluxe edice jako u FF XVI nebo FF VII Rebirth se steelbookem, mini artbookem a dlc bonusy jako to má SQ ve zvyku u FF her. Taky čekám kdy se nahodí respektive mi přijde email na upgrade deluxky z obyč. Zá dárek bych se taky nezlobil a počítám, že SQ něco dodá. U FF VII prvního remaku byly ofiko podtácky od nich tak uvidíme.

  • Anonym

   Chystáte nějaký předobjednávkový bonus? Předem děkuji za odpověď : - )

  • Robert

   Neplánuje se i Deluxe edice se steelbookem?

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Final Fantasy VII Rebirth? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

50letvideoher, levelmagazine, hernicteni, ohrachalidech, hernilegendy
pokemoncz, pokemontcg, tcg, pokemon, darek, vanoce
fortnitexmarvel, komiksycesky, darek, knihy, vanoce2023
gtavi, gta6, gtavitrailer, gtaphotography
avatargame, frontiersofpandora, avatar
vanoce2023, darky, vanoce, vanocnidarky