Final Fantasy VII Remake Intergrade
PS5

1 999
Nákupem získáte 40 kreditů
Osobní odběr
zdarma
22 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Štítky: Fantasy, Sci-Fi, Anime, JRPG, Japonské
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 36488
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 500 Kč

nebo

 650 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách.
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.
 • Final Fantasy VII Remake Integrade je vylepšenou a rozšířenou verzí původního remaku pro konzoli PlayStation 5. Součástí je zbrusu nová epizoda v hlavní roli s Yuffie představující zbrusu novou příběhovou linku. Úpravy se dočkla i hratelnost na základě připomínek hráčů. Vylepšení je i po technické stránce, jak vizuální, tak například využitím schopností ovladače DualSense. Final Fantasy VII Remake představuje kompletně přepracovanou verzi originální ikonické hry, která spoluutvářela žánr RPG. Hra vypráví příběh světa ovládaného energetickou společností Shinra Electric Power Company. V rozrůstajícím se městě Midgar vzniká organizace s názvem Avalanche, aby se postavila na odpor korporaci Shinra. Cloud Strife, bývalý člen elitních jednotek společnosti Shinra, se rozhodne změnit strany a nabídne pomocnou ruku organizaci Avalanche, aniž by si byl vědom epických následků svého rozhodnutí.


  NOVÝ SOUBOJOVÝ SYSTÉM

  FFVII Remake nabídne kromě epického příběhu a nezapomenutelných postav také hybridní bojový systém, který spojuje akci v reálném čase se strategickými prvky založenými na příkazech v boji, nové herní prvky, moderní grafiku a ozvučení a mnoho dalšího.

  Final Fantasy VII Remake Intergrade (PS5)
  NOVÁ EPIZODA
  Nová epizoda s Yuffie v hlavní roli je zbrusu novým dobrodružstvím ve světě Final Fantasy VII. Hrát můžete za Yuffie Kisaragi při inflitraci Midgaru a nalezení Avalanche HQ. V příběhu se objeví několik nových postav a zároveň se můžete těšit na rozšíření hratelnosti. Získejte tak nový náhled na příběh Final Fantasy VII Remake.

  Final Fantasy VII Remake Intergrade (PS5)
  VYLEPŠENÍ PRO NOVOU GENERACI
  Město Midgar nebylo nikdy hezčí. Integrade přináší nové textury, nasvícení i pozadí. Hráči si mohou vybrat mezi dvěma módy, kdy "Graphics Mode" upřednostňuje krásné 4k rozlišení, zatímco "Performance Mode" dává přednost hladkým 60 FPS. Nový je také "Photo Mode" umožňující zachytit krásné momenty ve hře. Využití se dočkal DualSense ovladač a jeho haptická odezva, kterou poznáte hlavně při soubojích.

  Final Fantasy VII Remake Intergrade (PS5)

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (9)

  • Jan Bobrovský (Xzone.cz)

   Aeris aka FF7 Fans: Zdravíme, jde o vylepšenou verzi hry z PS4, ve které je navíc DLC Episode: Intermission. Tohle DLC bohužel dle aktuálních informací na PS4 nevyjde.

  • Aeris aka FF7 Fans

   Chci se zeptat to je další díl / část hry nebo je to to samé jako na Ps4 ? A EPISODE INTERmission to vyjde / vyšlo i na Ps4 ?

  • mirai2211

   taky myslím, že to bude DLC kód tedy je to celé předražené ze strany SE

  • Shadow

   DLC s Yuffie NENÍ na disku, bude nutné ho stáhnout dodatečně. Bude k dispozici i samostatně – v Americe za 19,99 USD, takže u nás tak 500 Kč.

   Mimochodem, máte tady špatně název, je to INTERGRADE.

  • ...

   narg: potřebuji oficiální informaci, taky si o tom dokážu něco najít a informace jsou jiné než od Vás.
   Na oficiálním webu se píše: FF7R EPISODE INTERmission, included in the box as downloadable content voucher code, což by byl pro mě důvod zrušit předobjednávku.

  • narg

   remake integrade je cela nova hra na BD, tzn hra+DLC na 1 disku, ale udajne by melo byt dostupne i samostatne DLC pro ty, co uz remake maji na ps4, zatim se spekuluje ci zdarma ci placene, japonsky trailer zminuje cenu 100yenu cili asi 20kč

   o steelbooku se pise jako o square enix exclusive, takze jestli je to pravda, mate tady smulu

  • ...

   Dobrý den, je EPISODE INTERmission na disku nebo formou DLC? Děkuji.

  • Jan Bobrovský (Xzone.cz)

   mirai2211: Zdravíme, zatím ji český distributor hry nenabízí, ale vyhlížíme :)

  • mirai2211

   Zdravím. neplánujete steelbook edici? videl jsem jako preorder u gamestopu v US and A.

 • Recenze (0)

Sledujte nás na instagramu

heroesofmightandmagic, homamiii, homam3, heroesofmightandmagic3, deskovka, deskovehry
eldenring, ranni, renna, rannithewitch, nendoroid
Instagram
pokemonday, pokemontcg, pokemon, buildbattlestadium
papirovydum, lecasadepapel, moneyheist, vinyl, vinylovedesky
duna, dunepartii, arrakis, koreni, spicemustflow, korenimusiproudit