Forza Motorsport
XSX

1 899
Nákupem získáte 76 kreditů
Doporučený věk: Pro všechny
Štítky: Auta, Okruhové závodění
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer
Jazyk: České titulky, Angličtina
Kód produktu: 47230
 • Nová generace Forza Motorsport je tady! Nově s opět dokonalejším pojetím závodů, preciznějším jízdním modelem a propracovanější grafikou.

  NÁLOŽ VOZŮ A TRATÍ
  Ponořte se do více než 500 skutečných vozů ve 20 světoznámých prostředích, včetně oblíbených míst a několika rozvržení tratí, z nichž každé má plně dynamickou denní dobu s počasím a jedinečnými jízdními podmínkami.
  KARIÉRA
  Překonejte konkurenci pomocí více než 800 výkonnostních vylepšení ve zcela novém, zábavném a odměňujícím režimu kariéry pro jednoho hráče - Builders Cup.
  Forza Motorsport
  TECHNICKÉ ZPRACOVÁNÍ
  Soutěžte se špičkovými soupeři s umělou inteligencí, pokročilou fyzikou, výkonnými asistenty, novými systémy poškození a hromadění nečistot a fotorealistickým vizuálem s ray tracingem v reálném čase na trati.
  HRA VÍCE HRÁČŮ
  Závoďte po boku svých přátel v rozhodovaných závodech pro více hráčů se strategií pneumatik a paliva, strukturou inspirovanou závodními víkendy a novými hodnoceními řidičů a bezpečnosti.
  forza
  RYCHLÉ, ZÁBAVNÉ A FÉROVÉ ONLINE ZÁVODY
  Závodění po celém světě spolu s přáteli v multiplayeru s lobby až pro 24 hráčů, novým hodnocením řidičů a bezpečnosti, které vás porovnává s podobně smýšlejícími hráči, a vylepšenými pravidly Forza Race založenými na strojovém učení, která každého nabádají k čisté jízdě a férovému závodění.
  KOMUNITA TVŮRCŮ
  Vytvářejte a sdílejte liveries, jedinečné buildy vozů, tuningy a fotografie s nejživější komunitou tvůrců.
  forza 7
  NOVÝ OBSAH
  Forza Motorsport se bude v průběhu času dále vyvíjet a rozšiřovat o pravidelné nové kariérní šampionáty a online akce, které hráčům poskytnou zábavu a nové jedinečné výzvy k objevování. Vrhněte se do neuvěřitelných nových aut a tratí, vzrušujících nových herních zážitků i čerstvých režimů, funkcí a obsahu na dlouhá léta dopředu.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (6)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Tom: Zdravím, zde je to krabicová verze s herním diskem.

  • Tom

   Jedná se o digitální licenci nebo je to krabicová verze?

  • Tom

   Forza Racing Fans: Tahle hra bude jenom na Xbox Series X|S a PC.

  • Michael (Xzone)

   Michal: Zdravím, zatím nic takového oznámeno nebylo, takže netušíme. Pokud by však takový bundle byl dostupný u dodavatele, určitě ho budeme mít v nabídce, ale zatím nelze nic slibovat.

  • Michal

   Dobrý den,chci se zeptat, nevíte zda bude i nějaká limitka konzole XSX s Forzou Motorsport? Děkuji

  • Forza Racing Fans

   Chci se zeptat vyjde i na xbox one ? mám zájem. Popřípadě když vyjde goty / complete / gold edition se všemi dlc tak mám zájem.

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Forza Motorsport? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Mohlo by se vám líbit

Sledujte nás na instagramu