Ghost of a Tale (PC DIGITAL)
DIGITAL

589 
Nákupem získáte 23 kreditů
 • 589 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteam Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Hra pro jednoho hráče
Štítky: 2D adventura, Stealth
 • Ghost of a Tale je vyvíjen velmi malým týmem. Lionel „Seith” Gallat dělá 90% grafiky, designu a kódování. Paul Gardner je herní spisovatel a zkušený herní návrhář. Cyrille Paulhiac kóduje a vyvíjí nástroje. Jeremiah Pena skládá hudbu, zatímco Nicolas Titeux je zodpovědný za zvukový design.
  Akční RPG Ghost of a Tale vypráví příběh Tila, potulného myšího zpěváka, který byl vtažen do nebezpečného dobrodružství.  Hra se odehrává ve středověkém světě osídleném pouze zvířaty a klade důraz na ponoření se do děje a objevování. Obsahuje prvky stealth, maskování, rozhovory se spojenci a nepřáteli a questy k vykonání.
  Budete prozkoumávat tajemství pevnosti Dwindling Heights a pohybovat se po jejích nebezpečných zákoutích. Tilo není bojovník, takže stealth a hbitost jsou jeho hlavními spojenci, když je konfrontován s nepřáteli dvakrát většími. Povídejte si s postavami, na které narazíte, a prozkoumejte i ten nejmenší kout během hledání Merry, Tilovy pravé lásky.
  O týmu:
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (1)

  • Michal

   Dobrý večer,budete prodávat i verzi pro ps4? Děkuji

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Ghost of a Tale (PC DIGITAL)!