Happy Game - Xzone Edice
PC

(5x)
499
Nákupem získáte 20 kreditů
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Doporučený věk: Od 12 let
Štítky: Hororové, Logické, Kreslené
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina, Česká lokalizaceČeská lokalizace
Kód produktu: 46831

Dárek k objednávce

 • Malý chlapec upadl do strašlivé noční můry. Dokážete ho rozveselit? Happy Game je novou adventurou od autora Járy Plachého a studia Amanita Design, kteří společně stojí za hrami Chuchel a Botanicula. Těšte se na originální audiovizuální ztvárnění, různorodé světy a hádanky!

  Hra vychází v rámci Xzone Edice. V této edici si klademe za cíl přinášet hráčům skvělé české hry v luxusním balení, které si hra i hráči zaslouží.

  XZONE EDICE OBSAHUJE

  - steam klíč ke stažení hry Happy Game

  - papírový přebal
  - sběratelské balení s miniartbookem
  - sadu exkluzivních samolepek
  - tetovačky
  - sítotisková kartičku s vlastnoručním podpisem autora Járy Plachého
  - digitální 42 minutový soundtrack od kapely DVA

  Steam klíč je ve verzi pro Windows a MAC.

  Kategorie

  PC / PC hry / Adventury

  VLASTNOSTI

  - Zbrusu nový psychedelický horor od tvůrců Botaniculy a Chuchla
  - Přežijte tři nezapomenutelné noční můry
  - Přijďte na kloub různorodým hádankám v (ne tak úplně) překrásných kulisách
  - Přechytračte podezřelé smajlíky i růžové králíčky
  - Užijte si znepokojivou hudbu a vřískot od české freakfolkové kapely DVA

  Happy Game - Xzone Edice

  happy game
  jára plachý
  botanicula

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (8)

  • sagittario

   Dobrý den, mail, že by edice měla zítra, 16.9., vyjít, platí?

  • Jan Bobrovský (Xzone.cz)

   sagittario: Zdravím, je to tak. Bohužel se už několik týdnů táhnou komplikace v tiskárně a čekáme na aktualizaci termínu. Děkujeme za trpělivost.

  • sagittario

   Dobrý den,

   ten termín vydání 15.8. se nejspíš posunul předpokládám, že?

  • Darkster

   @Nikdo já s vámi plně souhlasím a z obecného pohledu se bojím téhož bohužel to že je to Xzone edice neznamená že to xzone může ovlivnit bohužel online platformy byla obrovská chyba toto říkám už od počátku steamu bohužel to nikdo z nás nemůže ovlivnit protože nám co se to nelíbí je minimum a všichni se smějí že jsme blázni bohužel i já mám nuceně v těchto platformách investováno spousty peněz i přes to že mám krabičky a ano upřímně se bojím co bude dál a že o své hry přídu chtěl bych jen říct těm co si myslí že steam nečeká krach upřímně dle mého názoru je tento krach otázka času viz sberbank

  • Nikdo

   @Michael (Xzone): Díky. Vím, že to není Vaše vina. Ale je to XZONE Edice, tak to (možná příště) trochu ovlivnit můžete... :)

   P.S.: Silácké řeči o libovolných NEJ on-line řešeních vedou prodejci cloudových služeb vždy (Steam nevyjímaje). Jedná se potenciálně o "jejich" peníze. Ale je to podobné, jako s neochvějnou stabilitou bank (která, že to padla naposledy Sberbank?). Dovolte mi proto prosím jejich reklamním proklamacím (alespoň trošku) nevěřit. :)

   @MakovyPanacek: Ano, vím že i některé hry na Steamu mohou být bez DRM a pak Váš postup pravděpodobně bude fungovat. Ale absence DRM rozhodně není pravidlem a téměř nikdy to stopro nezjistím ještě před nákupem. Většina výrobců se tím obvykle nijak moc nechlubí a já nemíním riskovat jestli náhodou nebudu mít štěstí.

   Např.: jsem myslel, že Polda 7 by mohl být ten případ. Koupil jsem si DVD verzi, která si ovšem bez on-line připojení ani nešrtne. Pokud to stáhnu, na počítač kde mám net, hra k běhu vyžaduje a spustí Steam (pro své spuštění/aktivaci využívá Steam_API.dll).

   Záloha hry/aplikace s nějakou formou DRM pak spočívá v uložení Zálohy přes Steam a opět obnovení Zálohy přes Steam (do jiného počítače se stejným účtem). Po celou dobu obnovování musí být navíc Steam v On-Line režimu a až pak (po aktivaci) je možné přepnout do Off-Line. Takže nepříliš použitelné pro můj Off-Line počítač. Kdyby aspoň šlo ve Steamu aktivovat Off-Line pomocí nějakého response kódu. Ale tak pokroková zase ta skvělá platforma bohužel není. :) Aktualizace jedné hry (např. 20 MB) si vyžádá aktualizace všeho ostatního (třeba několik desítek GB). Nastavit se dá, že se bude hra aktulizovat při spuštění, ignorovat některé (hlavně objemné) aktualizace nelze. Aktualizace klienta - totéž. Mám-li na výběr - děkuji, nechci.

   Podobbě Epic Store. Dokonce má Off-Line režim. Mám pocit, že se dokonce někde chlubili, že nepoužívají DRM, pokud to nepožadoval vydavatel.

   Takže pro příklad: Snow Runner (vyšel nejdřív na Epicu) a myslíte, že bez DRM? Ó nikolivěk. Ani tuším po roce (kdy už to bylo i na Steamu) DRM z něj na Epicu neodstranili. Epic je hnusný navíc v tom, že to zálohovat nějakou funckí ani nejde. A hlavně: V Off-Line režimu se SR vůbec nespustí. Takže jsem to musel fyzicky stáhnout na cílový stroj (nemalá komplikace), spustit, hru už nevypínat a počítač jen uspávat. Jenže to i na úvodní 3D obrazovce žere poměrně dost prostředků, takže v podstatě rozumně nespustíte už nic jiného (občas pomohlo uspání procesu, ten se pak ale často už neprobudil a spadnul). Fungovalo mi to tak asi měsíc - do prvního restartu počítače, ale spíše jen do pádu hry. Pak nutnost stažení několika gigové aktualizace (skvělé na provětrání mobilních dat). Vskutku - uživatelská vstřícnost.

   Co jsem ještě vynechal? Á Origin od EA. Jestli si vzpomínám, tak ten tuším také má Off-Line režim. Na zálohy a Off-Line aktivaci ale samozřejmě můžeme také zapomenout. A opět typický problém s aktualizacemi a novými DLC (malá nutná aktualizace vyžádá stažení kvanta dat, které nechci - pro úplně jinou hru). Navíc mám pocit, že bez DRM Origin nemá snad vůbec nic. Ale kdo by to už zkoušel a dával do toho peníze? Raději se mu obloukem vyhnout, pokud to jde.

   Pro srovnání GOG: Stáhnu ručně na počítači s netem (neinstaluju na něj ani klienta ani hru - proč taky?). Nainstaluju na cílovém počítači plně Off-Line, nic nemusím přihlašovat ani aktivovat a všechno funguje.

   Aktulizuju jen to co chci, jen když chci a to novým instalátorem nebo rozdílovým patchem z GOGu (pokud bych chtěl pohodlí alá Steam tak On-Line přes GOG Galaxy). A když zazálohuju adresář už nainstalované hry, pravděpodobně bude fungovat (jestli má všechny závislosti) - použiju-li GOG instalátor mám jistotu, že fungovat bude.

  • MakovyPanacek

   @Nikdo: Na Steamu je ta stejná hra jako na GOGu, bez DRM. Pokud už Steam nuceně používate, tak jen zazálohujete adresář: \ Program Files (x86) \ Steam \ steamapps \ common \ HappyGame
   Internet ani Steam nebudete k běhu hry potřebovat.

  • Nikdo

   Hra by se mi líbila ALE:

   Mějte mě klidně za staromilce, ale v krabicové edici čekám CD/DVD bez DRM (pro zálohu) + např. GOG kód (pro pohodlí). Steam nuceně používám, ale mám s ním problém.

   Docela už mě štve jak nás, platící zákazníky, výrobci neustále tlačí do (kdykoliv v budoucnu klidně znefunkčněných) cloudových a DRM řešení. Proto si tuto edici (i když krásnou, fyzicku) nekoupím, ale raději to pořídím na GOGu, kde to vyšlo také a mám jistotu, že když si to stáhnu, nainstaluju to i off-line a rozjedu to klidně i za 20 let, kdy už třeba žádný GOG a Steam nebude (např. v nějakém virtuálu či emulátoru). Nad vzpomínkami, a možná i obrázky, ze svého Steam účtu však budu moci v té době už pouze plakat...

   Už jsem nějaké ty opuštěné či rovnou zrušené (singleplayerové) hry i spoustu programů zažil, takže vím, co je DRM za svinstvo. Takže jen kroutím nevěřícně hlavou nad výkřiky typu: Hurá Steam!

  • MarekV

   Ooo, must have ♥️

 • Recenze (5)

  (Xzone.cz)
  Ověřený nákup
  • X-zone edice
  • chybí mi disk

  Jako vždy, X-zone edice nikdy nezklame. Hodně muziky za výbornou cenu.

  (Xzone.cz)
  Ověřený nákup
  • Grafická stránka
  • -

  Není všechno tak, jak se zdá :)

  (Xzone.sk)
  Ověřený nákup
  • xzone edicia
  • nic

  skvela hra na zabavenie s od ceskych vyvojarov edicia s artbookom samolepkami a litografiami

  (Xzone.sk)
  Ověřený nákup
  • Pekná grafika
  • Jednoduché ovládanie
  • Krátky content

  (Xzone.cz)
  Ověřený nákup

  Další pěkná Xzone edice. Hra vyapdá zajímavě.

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.

Sledujte nás na instagramu

playstation5, playstationportal, ps5
warhammeraos, barveniminiatur, malovanifigurek
premiera, figurka, komiks, deadpoolandwolverine
ohrachalidech, 50letvideoher, dejiny, hernicteni
vybusnakotatka, partyhra, karetnihra
soulsborne, pruvodce, hernicteni