Heavy Rain
PC

(1x)
499
Nákupem získáte 20 kreditů
 • 499 Kč Není skladem
Aktivace: Epic Games StoreEpic Games StoreDoporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Detektivní, Příběhové
 • Populární hra Heavy Rain studia Quantic Dream se poprvé podívá mimo platformy PlayStation. Hrajte za čtyři různé postavy v tomto napínavém psychologickém thrilleru. Každý svůj tah si dobře rozmyslete, protože každé vaše rozhodnutí může mít dramatické následky.

  BALENÍ OBSAHUJE
  - hru Heavy Rain
  - malý artbook
  - plakát
  - origami skládačku  HON ZAČÍNÁ
  Během čtyř dnů plných tajemství a napětí musíte dopadnout vraha známého pouze jako „Origami Killer“ – podle jeho morbidní vizitky, kterou nechává na místě činu.

  Heavy Rain

  JAK DALEKO ZAJDETE
  Každá ze čtyř postav jde po vlastních vodítkách a má svoje vlastní motivy. Budete rozhodovat o všech jejich akcích a musíte zabránit vrahovi, aby si připsal další oběť. Jak tento příběh skončí, záleží čistě na vás…

  quantic dreams
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 9/10

Neopakovatelný zážitek, který udělal díru do herního světa a poslal adventury zbrusu novým směrem. Za úžasné nápady a výborné zpracování, které může závidět i kdejaký film, si hra zajisté zaslouží šanci.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Úžasná hra se silným příběhem :)