Hidden & Dangerous 2: Courage Under Fire (PC) DIGITAL
Digital

265
Nákupem získáte 3 Kredity
Lze objednat max. 2 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamŠtítky: Historické, Taktické, 2. světová válka
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 7411183
 • Hidden & Dangerous 2 je taktická střílečka z pohledu první a třetí osoby, která navazuje na úžasném úspěchu hry Hidden & Dangerous. Vedete malou četu spojeneckých vojáků hluboko za nepřátelské linie, abyste během druhé světové války vykonali tajné mise. Napínavý příběh vás zavede do Evropy, Afriky, Barmy a dalších lokacích po celém světě. Každé kritické rozhodnutí má vliv na vás, vaše muže a vaši zemi. Tento jedinečný mix akce, strategie a taktiky vás nutí využívat mozek stejně jako spoušť.


  Zásobte svou četu řadou zbraní včetně pistolí, odstřelovaček, granátů a bazuk!
  Plně interaktivní prostředí vyobrazuje neschopnost ospalých stráží, šokující rychlost elitního německého batalionu, který pozoruje vaše pohyby, a vyděšený vzhled nepřátel, když jim pod nos strčíte hlaveň své pušky!
  Dokončete přes 20 misí v 9 kampaních od bujných džunglí jihovýchodní Asie po drsné africké pouště. Ovládejte celou řadu vozidel včetně náklaďáků, tanků, motorek a letadel.

  Použití tohoto produktu vyžaduje souhlas s následujícím licenčním ujednáním třetí strany s koncovým uživatelem: http://www.take2games.com/eula/


  ©2018 Take-Two Interactive Software, Inc. Take-Two Interactive Software, Inc., 2K a jejich příslušná loga jsou obchodní značky Take-Two Interactive Software, Inc. Všechna práva vyhrazena.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Hidden & Dangerous 2: Courage Under Fire (PC) DIGITAL? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

pusheen, kocky, catsofınstagram
starwars, hvezdnevalky, obiwankenobi
studioghibli, mujsousedtotoro, doplnkydokuchyne
skladacka, stavebnice
minecraft, minecrafters, minecraftuniverse
disneylorcana, ursulasreturn, lorcanatcg