Horizon (PC DIGITAL)
DIGITAL

129
Nákupem získáte 2 kredity
array(1) { ["digital"]=> array(7) { ["kod"]=> string(7) "1005139" ["cena"]=> string(3) "129" ["digital"]=> string(1) "1" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(2) "10" } }
 • 129 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Sci-Fi, Tahové, Vesmírná, 4X
 • Horizon je tahová vesmírná strategická hra o galaktickém průzkumu a dobývání, v níž ovládáte osud lidstva.
  Prozkoumejte hluboký prostor, najděte nové hranice a objevíte cizí artefakty skryté na dlouho opuštěných planetách. Budete se také dozvědět více o galaxii, když přicházíte do kontaktu s deseti dalšími druhy, z nichž každá má svou vlastní jedinečnou kulturu, historii a schémata.
  Plně interaktivní galaxie vám umožňuje navigovat na otevřeném prostoru mezi hvězdami a planetami. Hlídat své hranice a, pokud je to potřeba, bránit své území zapojením se taktického boje z lodi na loď. Vyvíjejte nové kolonie a poté je pozorujte, jak se stanou galaktickými středisky pro obchod, průmysl a vědu – a samozřejmě vojenské základny, základny a loděnice na stavbu vašich bojových lodí. Zatlačte svou říši do jejích hranic a jděte za známý horizont!
  Klíčové vlastnosti hry:
  Pokročilý tahový boj, který mnoho let fanoušci požadují Plná taktická kontrola lodí zahrnuje řízení pohybu, zbraní a dalších. Námořní lodě, útok planetární a orbitální obrany Rozlišený otevřený světový systém, kde mohou lodě prozkoumat bez umělých limitů a kde boj může překonat mnoho otáček před uzavřením Interakce s cizími rasami různých úrovní, včetně starověkých civilizací představujících jejich vlastní jedinečný příběh, schémata, lodě a technologie Úžasný příběh galaxie s otevřenými misemi, které dodávají další vrstvu hry přes klasický 4x režim, který je také k dispozici Zapojte se do smysluplné volby diplomacie, která ovlivní výsledek hry, včetně koordinovaných akcí se svými spojenci proti vašim nepřátelům Objevte více než 80 technologií s 10 úrovněmi upgradu. Provádějte planetární průzkumy a vykopněte artefakty Navrhněte a přizpůsobte zbraně a systémy svých lodí založené na dostupné technologii Podrobný systém hospodaření a kolonie s různými typy a úrovněmi kolonií na základě vašich možností výběru Hrajte v různých konfiguracích galaxií od několika desítek hvězd přes sto hvězdných systémů obsahujících více než tisíc planet Plně přizpůsobte svou rasu nebo hru jako jeden z osmi originálních závodů (NOVINKA: Zahrnuje mod, který odemyká 3 další starověké závody nyní hratelné) Rozšířená podpora Modding s možností vytváření vlastních závodů, a dokonce i psaní vlastních scénářů
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Horizon (PC DIGITAL)!