inFamous: Second Son
PS4

(11x)
499
Nákupem získáte 20 kreditů
array(1) { ["PS4"]=> array(7) { ["kod"]=> string(5) "17604" ["cena"]=> string(3) "499" ["digital"]=> string(1) "0" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(1) "5" } }
 • 499 Kč Skladem
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: FPS, Sci-Fi, TPS, Hopsačka, PS4 Pro Enhanced
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 110 Kč

nebo

 140 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách (kromě Loun)
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.
 • Nadlidé žijí ve společnosti, která se jich bojí. Department of Unified Protection (Agentura pro jednotnou bezpečnost) je nelítostně dopadá a uvězňuje. Když Delsin Rowe objeví své schopnosti, musí uprchnout a vyhledat další nadlidi. Jen tak totiž může zachránit své milované před utlačitelskou D.U.P., která po něm tvrdě jde. Jeho rozhodnutí ovlivní budoucnost všech v jeho okolí.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (6)

  • MissJupiter

   Co dela schnopnost Karma neboli trojuhelnik? Za celou hru jsem to nevyuzil protoze to nic nedela nebo jsem to nepochopil

  • Honza4545

   Dobrý den.Chtěl bych upozornit na chybu že máte tuto hru zařazenou mezi ps 3 hrami taktéž.

  • David

   Bude ke hře nějaký bonus za předobjednání nebo veškeré bonusy jsou u speciálních edic? Díky :)

  • Tomáš Pavlata

   Dobrý den, hra je jen pro konzoli PS4

  • Vl8ďa

   Bude to i na PS3 ?

  • RAD

   Snad bude SONY pokracovat s ceskou lokalizaci jako tomu bylo posledni rok u PS3

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 9/10

Delsin Rowe a parta okolo něj přikvačila na PS4 v takové formě, že si je v jednotném balení pod názvem inFamous: Second Son prostě musíte pořídit. Je jedno, zda máte či nemáte PS4, tohle je totiž důvod konzoli od Sony koupit.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (11)
Přidat hodnocení

inFamous - Second Son je hra, kterou jsem miloval (odehrál jsem ji na 100% s Good Karma během jednoho víkendu) a nesnášel zároveň. Bavilo mě objevovat město, konat dobro v ulicích a čmárat graffiti next gen ovladačem po zdech Seattlu a podobné kratochvíle, které inFamous nabízí. Všechno se ale časem přejedlo a od poloviny hotových vedlejších úkolů jsem všechno dělal jen kvůli trofejím.

Příběhová linka je strašná a s tím se vlečou i absolutně hloupě napsané postavy, které se chovají absolutně nelogicky v některých situacích. Jako příklad poslouží váš bratr policista, který vám je schopný v jedné větě říci, ať se na všechno vykašlete a jdete domů a hned naváže, že vaše schopnosti jsou "cool" a že vám tedy pomůže. Nebo růžovohlavá puberťačka, která má hysterický záchvat a div vás nezabije v 1v1 souboji a za deset minut s vámi laškuje a flirtuje a je do vás zakoukaná. Jediná postava, která relativně funguje, je hlavní hrdina, jeho vtípky (kterých není moc) a charismatický zevnějšek jsem si oblíbil. Nic to ale nemění na tom, že je stejně, jako jeho kolegové, špatně napsaný.

Cením si oldschool zápasů s bossy, kdy se vám ukáže soupeřův ukazatel zdraví a dokud to jde, bojuje. Andělský zápas s bossem mě ale vytáčel (láva a našroubovaně tupý a průhledný plot twist... ježiši, dejte mi pokoj...), kdo hrál, pochopí, jiní pozor na spoilery. Bossů ale není moc, což je dobře (co schopnost, co souboj s bossem), oproti vedlejším aktivitám... někdy bych oželel haldu opakujících se vedlejších úkolů na úkor hezky napsaného příběhu a postav. Člověk asi ale nemůže mít všechno... více u Watch_Dogs.

S bossy je spojen i kamerový systém. Ten funguje, dokud nezačne jít do tuhého a vy ztratíte přehled o celé situaci. Najednou se ocitne kamera v zadku hlavního hrdiny a než se nadějete, jste mrtví. Většina smrti je právě kvůli kameře a ne kvůli obtížnosti. Umělá inteligence je totiž silně podprůměrná. Děláte bordel v ulicích? Zabít! Popojdete o tři rohy dál, vrátíte se a ti samí chlapíci, co vás chtěli odprásknout na vás čumí a jsou v klídku, jako by vás nikdy neviděli. Co na tom, že dva jejich kámoše jste zabili?

SUMA SUMÁRUM: inF-SS je odpočinková hra. Pokud se chcete vyblbnout v malém open world městě, udělat bordel v ulicích, nehledáte příběh jako v Last of Us a bavilo vás Watch_Dogs (hra mi přijde v hodně věcích podobná, ať už jde o odfláklý příběh, haldu sběratelských aktivit a vedlejších úkolů a pachuť promarněné příležitosti, i když v celku hra není zase tak špatná), bude vás bavit. Navíc se na to hezky kouká. Zábavy kopec při čekání na áčkové tituly pro PS4.

Nářezová hra, skvěle napsaný hlavní hrdina a vedlejší postavy. Vizuál úplně úžasný. Až 4 různé schopnosti se kterýma se člověk vyblbne. Co dodat více, tak skvělou hru sráží jenom její délka, který není sice až drasticky krátká ale i tak mohla být delší a vedlejší aktivity zábavnější.

Nezabaví na dlouho a infamous 2 mi přijde zabavnější.

InFAMOUS Second Son je skvělá hra, celou dobu hraní si udržuje své tempo (jenom ke konci trochu zpomaluje), na to jak úžasná je grafika tak hra šlape na jedničku. I když se často říká že si ji kvůli zlé a dobré karmě zahrajete ještě jednou, tak mne už po druhé nebavila jako poprvé. Jinak je to určitě hra která stojí za to si Playstation 4 koupit.

Ze začátku mě hra moc nechytla, ale po pár hodinách hraní se mi dostala pod kůži a už nepustila.

De to ale dre to...

Zobrazit všechna hodnocení