Insurgency: Sandstorm
PS4

1 099
Nákupem získáte 33 kreditů
array(1) { ["PS4"]=> array(7) { ["kod"]=> string(5) "28303" ["cena"]=> string(4) "1099" ["digital"]=> string(1) "0" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "5" ["mode"]=> string(1) "2" ["celkem"]=> string(1) "0" } }
 • 1 099 Kč Předobjednávka
Lokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro více hráčů, Online multiplayer
Štítky: FPS, Taktické
Hra také dostupná pro:  XBOX
 • Původní střílečka Insurgency, které se prodaly miliony kusů, se vyvinula a nyní přichází ve vylepšené a rozšířené verzi. Hra Insurgency: Sandstorm je vybudovaná na Unreal Engine 4 s vylepšenou grafikou a přivádí tuto sérii do nové éry. Hra vychází na PC a úplně poprvé i na PlayStation 4 a Xbox One a přináší rozšířené herní možnosti, úchvatnější provedení a nové kooperativní i soutěžní režimy založené na plnění úkolů. Přitom si zachovává smrtící taktickou akci, díky které je dnes Insurgency celosvětovým fenoménem.

  SPOUSTY MOŽNOSTÍ
  Bojujte na moderním bojišti a využívejte herní mechanismy, které stírají hranici mezi realitou a střílečkou – rozhodování ve zlomku sekundy bude pro vás i váš tým znamenat rozdíl mezi životem a smrtí. Každá zbraň má jedinečnou balistickou kalkulaci, která bere v potaz věci jako snos střely a průraznou sílu. Můžete odhazovat zásobníky kvůli rychlejšímu přebíjení v nebezpečných situacích, dveře můžete otevírat opatrně a potichu, anebo je rozrazit ramenem a vtrhnout do místnosti. Možností budete mít spoustu.

  Insurgency: Sandstorm
  VELKÝ MULTIPLAYER
  Zúčastněte se velkých bitev v potyčkách 16v16 s dělostřeleckými salvami, střelbou z helikoptér, upravenými komerčními drony, vzdušnými nálety a řiditelnými pozemními vozidly. Bojujte na rozsáhlých mapách, do jejichž interiérů můžete vtrhnout a zajistit se svým týmem cenné cíle. Rozměry každé mapy a herní oblasti jsou upraveny konkrétně pro každý herní režim a lze je hrát i v kooperaci proti botům.

  Focus Home
  ZÁKLADEM JE TÝM
  Insurgency: Sandstorm stejně jako jeho předchůdce odměňuje týmovou práci a zajišťování úkolů spíš než úspěch jednotlivce. Hráči se také konečně dočkají dlouho očekávaných funkcí, jako je úprava postavy, vyhledávání hodnocených zápasů a spousta dalšího.

  Insurgency: Sandstorm
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (6)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Filip764: Zdravím, autoři konzolovou verzi opět odložili. Aktuálně platí jaro 2020. Snad to konečně klapne :)

  • Filip764

   Dobrý den chtěl bych se zeptat jak je to s vydáním zda je hra opět odložena nebo platí původní datum vydání 31.12.2019 ?
   Děkuji

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   DKendys: Zdravím, zatím vývojáři termín konzolových verzí neoznámili. Platí první polovina letošního roku :)

  • DKendys

   Dobrý den, je už bližší datum vydání?
   ostatni eshopy mají uvedeno datum 28.2.2019

   Děkuji za odpověď

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   ItachiANBU: Omlouváme se za špatný termín, distributor zřejmě nepovažoval za důležité nás o posunu informovat :)

  • ItachiANBU

   Zeptám se, toto datum stále platí anebo je ten odklad co byl avizován již v červnu na rok 2019?

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 7/10

Je fajn vidět okamžik, když se z dobrého modu stane plnohodnotný titul. Nevím ovšem jestli Insurgency dosahuje kvalit samostatné hry. Necítím ve hře prakticky žádné inovace, což je podle mě škoda. Když se hráč smíří s tím že nedostane nic nového, tak si tento konflikt skutečně užije.  Přečíst celou recenzi