Kings Bounty - Zlatá edice
PC

(1x)
199
Nákupem získáte 6 kreditů
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Doporučený věk: Od 12 let
Štítky: Fantasy, Tahové
Jazyk: České titulkyČeské titulky
Kód produktu: 14471
 • Kategorie

  PC / PC hry / RPG
  PC / PC hry / Strategie
  Zlatá edice obsahuje základní hru Kings Bounty a samostatné pokračování Kings Bounty: Armored Princess.

  Heroes of Might and Magic má mnoho lidí za modlu a stvořitele tahových strategií, avšak málokdo ví, že kdysi v roce 1990 vyšla hra Kings Bounty, která byla takovou inspirací pro mnohem pozdější sérii HoMaM. Po 18 letech vychází KB znovu, avšak ve značně modernějším a vylepšeném zpracování. Kings Bounty: The Legend je adventura s taktickými tahovými souboji a prvky funkčního hraní. Hráč svého hrdinu ovládá v pohádkovém světě plném fantazie s nebojácnými rytíři, ďábelskými mágy, moudrými králi a překrásnými princeznami. Veďte svou postavu světem hry a objevujte její krásy. V boji velte armádě a při svých výpravách dosáhněte zasloužené odplaty a bohaté odměny. Hra je rozdělena do dvou hlavních sekcí: do módu adventury a módu boje. V módu adventury hráč své postavy ovládá v reálném čase. Po mapě adventury se hráč pohybuje bez jakéhokoliv omezení a hledá různé poklady, bojuje s monstry a při výpravách plní úkoly, které mu byly zadány správci. Až v módu boje přijme hráč roli hlavního velitele, který vede svá vojska v taktickém tahovém souboji. Boje probíhají na souši i moři, v kobkách nebo hradech a dalších rozmanitých místech. Sám hrdina se do boje nesmí zapojit, ale může napomáhat svému vojsku ve vrhání kouzel nebo vyzývat různé kreatury. Klasická realtimová adventura s tahovými souboji. Bohatý svět fantazie, příběh se spoustou spletitostí a neočekávaných konců. Možnost výběru mezi třemi postavami – válečníkem, paladinem a mágem. Každý z nich disponuje jedinečnými vlastnostmi a schopnostmi. Obrovský herní svět s desítkami lokací a bojišť. Svět hry není statický – nepřátelé jen nesedí a nečekají až hrdina dorazí, ale sledují své vlastní cíle a pokouší se hráči dostat do cesty. Hra je v češtině.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (5)

  • Valis

   Funguje normalne - teda obcas se to zacne na chvilku kousat, ale pak se to rozjede. Snad jen jednou to spadlo, nejaka dx chyba

  • Dornez

   Funguje vam The Legend na Win7 64bit ?

  • Patejl

   Parádní cena? :-D
   Když myslíš, ale v jedné velmi známé digitální distribuci na S se dá anglická gold verze koupit tento týden v akci za 11,25 Euro (cca. 300Kč)

  • Kokky

   Paradni edice za super cenu. To cumim. Pokud zbydou prasule po silvestru, tak hned kupuji, jinak az po vyplate...

  • pabulator

   ale ale že by cenega zabodovala po všech těch průserech

 • Recenze (1)

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Nízké HW nároky, pěkná grafika a animace soubojů, stabilita hry.
  • Kdo hrál HOMAM, tak ocení realtime cestování po světě a způsob nakupování armády. Souboje jsou vyvážené a nenudí ani ke konci hry - spíše naopak. Vylepšování hrdiny je plynulé, není třeba čekat na úrovně, kouzel je také dost a třeba je používat všechna.
  • Datadisk je samostatná instalace a je lepší než původní hra (to se vidí málokdy).
  • Grafika je možná moc pohádková (ale to ostatně HOMAM taky). Příběh je jen ve formě textu, minimum animací. V základní hře je někdy cestování mezi zeměmi zdlouhavé, v datadisku zlepšeno.

  Koho bavila série Heroes of Might & Magic (HOMAM) ať vůbec neváhá. Celá hra je hlavně o soubojích (na tahy), které mi připomínají šachy. Nemusíte být ani fanda fantasy a RPG, ale tato hra se Vám dostane pod kůži nebezpečně rychle...

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.

Sledujte nás na instagramu

dopravazdarma, dorucenizdarma
tombraider, darkhorsefigure, sberatelskafigurka
eldenring, shadowoftheerdtree
chainsawman, figurka
batman, premierafilmu
doplnkydodomu, doplnkydobytu, podsveti