KUNAI
SWITCH

899
Nákupem získáte 27 kreditů
array(1) { ["SWITCH"]=> array(7) { ["kod"]=> string(5) "34383" ["cena"]=> string(3) "899" ["digital"]=> string(1) "0" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "2" ["celkem"]=> string(1) "0" } }
 • 899 Kč Předobjednávka
Lokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: 2D plošinovka, Metroidvania
 • Traumatická událost otřásla rovnováhou světa, kde se roboti pohybují zcela svobodně. Lidský život téměř vyhladila zlá umělá inteligence Lemonkus. KUNAI je podivuhodná a dynamická akční plošinovka, kde se musíte ujmout Tabbyho, zabijáckého robota s duší prastarého válečníka.
  EDICE OBSAHUJE
  - hru KUNAI
  - speciální přebal krabičky
  - sadu nálepek
  - sběratelský pin


  MRŠTNÉ POHYBY
  Začínáte s nulou a postupně si budete zvyšovat sílu zabíjením nepřátelských robotů a odemykat si schopnosti, zbraně a suprové nindžovské triky. Prozkoumejte svět plný tajemství, tajných chodeb a záhadných postav. V KUNAI je nejdůležitější pohyb a mrštnost. Díky své nindžovské pohyblivosti se dostanete na místa, kam by se žádný normální robot nikdy nedostal.

  KUNAI
  JEDINEČNÁ ZÁBAVA
  Čeká na vás rychlá akční plošinovka s překvapivým zvratem a spousta úžasných, pečlivě vytvořených vybuchujících robotů.. Plynulý mechanismus pohybu je vyladěný do posledního pixelu. Strhující zábava se skákáním, díky kterému budou smrtící nindžovské seskoky ještě silnější. Hra nabídne širokou škálu prostředí, která můžete prozkoumat, včetně padlého města, vzducholodí a umělých pouští!

  plošinovka
  NETRADIČNÍ VIZUÁL
  Jedinečnou vlastností je umělecký styl, díky němuž má každá oblast má svou vlastní barevnou paletu, která vám připomene samotné začátky her. Těšit se můžete na spoustu bojových mechanismů a zbraně, se kterými můžete sekat, krájet a upalovat robotické nepřátele. U toho všeho vám do uší bude hrát nabušený soundtrack.

  metroidvania
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)