Magicka: Grimnir's Laboratory DLC (PC) DIGITAL
DIGITAL

25
Nákupem získáte 1 kredit
Lze objednat max. 2 ks na zákazníka.
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Online multiplayer, Lokální kooperace, DLC
Štítky: Fantasy, Vtipné, Kooperativní
 • Hluboko pod hradem Alderheim leží Grimnirova laboratoř, dlouho utajovaná před všemi kouzelníky řádu. Šíleně nepředvídatelné náhody odehrávající se během posledních "sklepních aktivit" způsobiliy, že kouzelníci objevili tuto dlouho ztracenou laboratoř i všechny její hrůzostrašnosti.

  Bojujte proti 16 vlnám příšerných nepřátel na úplně nové mapě. Poznejte nový převrat v tradičním Challenge módu díky měniču elementů, který určuje, jaká kouzla a živly můžete používat. Tři noví doktoři ve zvláštně povědomých rouchách přicházejí, aby vám pomohli porazit hordy nepřátel. Budete vy a vaši přátelé schopni přežít Grimnirovi hrůzostrašnosti?

  Obsahuje:

  Novou výzvu v podobě 16 vln příšerných nepřátel. Využijte nové taktiky a kooperaci, abyste přežili i se speciálními pravidly. Svatyně živlů určují, jaká kouzla můžete používat. Noví nepřátelů: Grimnirovy dlouho zapomenuté experimenty. 3 nová roucha vám dávají unikátní možnost hrát za certifikovaného doktora. Dr. Otřes: Je oděn v brnění a vyzbrojený dvěma rukavicemi metajícími blesky. Jen si dejte bacha, abyste sami stáli mimo dosah blesků. Dr. Hrůzný: Nosí laboratorní kabát s dobrou ochranou proti živlům, Smrtící paprsek a hůl Měnič hmoty. Tedy všechno, co člověk potřebuje ke složení doktorátu... Který Dr.: Obléká hnědý blejzr, má módní jizvu a krásný rudý fez - prostě se drží poslední módy. S Ladičkou zvuku a Magickým kusem papíru je tenhle kouzelník připravený na každé cestování časem.

  © 2013 Paradox InteractiveTM. Obchodní známky patří jejich výhradním vlastníkům. Všechna práva vyhrazena.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Magicka: Grimnir's Laboratory DLC (PC) DIGITAL!