Medal of Honor: Pacific Assault Directors Edition
PC

(1x)
599
Nákupem získáte 24 kreditů
Štítky: FPS, Taktické
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 12339
 • Kategorie

  PC / PC hry / Akční
  Speciální Directors Edition obsahuje navíc: exkluzivní ingame zbraň, procházka historickými okamžiky ze hry, hudba z Medal of Honor, interview, video o tom, jak byla využívána ve válce propaganda na obou stranách, dokument o tvorbě hry a další.

  Nástupce Allied Assault nesoucí název Medal of Honor: Pacific Assault je zasazen do prostředí Tichomoří. Samotná hra začne v den útoku na Pearl Harbor a bude popisovat ještě další dva roky 2.světové války. Electronic Arts přináší i nového hlavního hrdinu Toma Conlina, mladého důstojníka americké armády. Nový pokračovatel slavné série se nese v zásadě všechny oceňované rysy svého předchůdce - realističnost, atmosféru, akci, plno doplňujících cut-scén atd. Místo klíčové mise ze Dne D zde bude figurovat Pearl Harbor, který odstartuje i další příval nových levelů, ve kterých narazíte jak na známé postavy tak i na úplně nové kolegy. Během postupu hrou budete moci také sledovat, jak se váš hrdina fyzicky i duševně mění, několik měsíců na frontě pohne asi s každým. Trochu inovativním rysem je též jakýsi nádech nelineárnosti - můžete se různě rozhodovat, případně zkoušet dané úkoly řešit více způsoby. Medal of Honor: Pacific Assault také představí nový arzenál zbraní a plno vozidel, hlavními nepřáteli se tentokrát stanou ozbrojení Japonci. Hra je na DVD.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (5)

  • Lucase

   To libiaman, je to lehkej kulomet (japonskej) a je to socka!!! Ale jinak je hra best!!!

  • Lukáš Balog

   pošletemi obrazek jak to vypada uvnitř krabice na muj mail a když to tak to koupim ale musím vědět jak to uvnitř klrabice vypada.Dííky

  • Martin Schovanec

   Jakub Mašek: ne vse je anglicky, viz. Lokalizace

   Lybiaman: na krabici je uvedeno: high-powered light machine gun

  • Jakub Mašek

   mě by spíš zajímalo,jestli je bonusovej materíál v rodném jazyce národa českého...?

  • Lybiaman

   Co je to za novou zbraň, která je ve hře nově zabudována?

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Fakt suprová hra doporučuji si koupit.

Sledujte nás na instagramu