Medieval Dynasty
PS5

(2x)
749
Nákupem získáte 15 kreditů
Osobní odběr
zdarma
22 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Doporučený věk: Od 16 let
Štítky: Budovatelské, Středověk, Survival
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: České titulkyČeské titulky, AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 51536
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 300 Kč

nebo

 380 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách.
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.
 • Evropa za časů raného středověku – šlechta a církev společně vládnou všem a obchodování mezi národy přináší některým prosperitu, zatímco do srdcí jiných zasévá závist, nedůvěru a chamtivost. Války zuří, kam jen oko dohlédne, a podoba celého kontinentu se mění ze dne na den…

  V Medieval Dynasty se zhostíte role mladého muže, který zběhl z války, aby mohl vzít svůj osud do vlastních rukou. Ze skromných počátků, kdy budete sami jako kůl v plotě, nezkušení a bez jediné mince v kapse, se postupem času proměníte v mistra mnoha dovedností, vůdce svého vlastního společenství a zakladatele prosperující dynastie předurčené k tomu přetrvat a vzkvétat po celé generace. Bránění se divokým zvířatům při shánění potravy, shromažďování surovin a výroba předmětů, stavění domu a budování celé rušné vesnice současně se zakládáním své vlastní rodiny – to vše společně pomáhá vytvořit unikátní herní zážitek překlenující více žánrů. A zatímco se budete snažit zanechat po sobě trvalý odkaz, tuhé zimy a nečekané události důkladně prověří vaše dovednosti i vaši pohotovost.

  Medieval Dynasty (PS5)

  DYNASTIE

  Je pouze na vás, jestli se budete držet hlavního příběhu a věnovat se řešení souvisejících úkolů, nebo jestli se budete jen tak toulat po okolí a zkoumat obrovský středověký svět – tak či onak buďte opatrní, vlci nebo medvědi by si z vás mohli chtít urvat kousek pro sebe… Začněte těmi nejprostšími věcmi nezbytnými pro vaše vlastní přežití, jako je lovení a rolničení nebo postavení si svého domu. Založte rodinu a pořiďte si dědice, přesvědčte ostatní, aby se usadili poblíž a začali pro vás pracovat, vztyčte řadu dalších budov, abyste proměnili svou osadu v životem překypující vesnici, a postupně vybudujte prosperující dynastii, která povládne spoustu dalších generací.

  Medieval Dynasty
  DĚDICTVÍ
  Rozlehlý otevřený středověký svět čeká pouze na vás… Nepouštějte ze ztřetele třeskuté zimy a buďte připraveni na nečekané události, zatímco budete zdokonalovat svoje dovednosti, s jejichž pomocí se proměníte z tuláka přežívajícího v každodenní nelítostné středověké realitě ve vládce celé dynastie. Popadněte sekeru, kladivo nebo lovecký luk a stvořte vlastní odkaz!

  středověká strategie
  NĚKOLIK ŽÁNRŮ
  Survival: Uspokojte své základní potřeby a zajistěte přežití svoje i svých blízkých skrze lov, rolničení a zušlechťování okolního prostředí.
  Simulace: Vyrábějte nástroje a zbraně, stavějte a rozšiřujte domy, stáje a množství dalších budov všeho druhu, s jejichž přispěním dáte postupně vzniknout vlastní dynastii.
  Hraní role: Rozvíjejte svoje dovednosti, interagujte s nehratelnými postavami, pečujte o svou rodinu a pomáháním druhým a svobodným obchodováním navazujte spojenectví mezi společenstvími.
  Strategie: Během osidlování divokého středověkého světa založte a postupně rozšiřujte vlastní vesnici, rozhodujte o životě jejích obyvatel, shromažďujte suroviny a vyrábějte veškeré zboží nezbytné k vaší každodenní potřebě nebo vhodné ke zpeněžení v rámci obchodování s ostatními.

  survival středověká budovatelská hra
  NA CO SE TĚŠIT

  • Nádherný, realistický otevřený svět v prvotřídním grafickém zpracování.
  • Čtyři roční období se střídáním dne a noci a věrně ztvárněnými povětrnostními podmínkami.
  • Interaktivní prostředí se stromy, které lze porazit, rozmanitými plody, které lze utrhnout, kameny, které lze sebrat, jeskyněmi, které lze prozkoumat, a velkou spoustou dalších prvků.
  • Přes 25 odlišných budov různých úrovní, od chatrčí se slaměnou střechou po kamenná sídla.
  • Více než 250 předmětů, které můžete vyrobit, včetně zbraní, nástrojů, nábytku a oblečení.
  • Realistická interakce se spoustou různých zvířat, jako jsou vlci, divoká prasata, jeleni, zajíci a další.
  • Veškerá vaše činnost má vliv na vaši potřebu jídla a vody, jakož i na vaše zdraví a vaši výdrž.
  • Propracovaný strom dovedností umožňující rozvíjet vaši postavu libovolným směrem.
  • Unikátní události a rozhodnutí s přímým dopadem na hratelnost.
  • Systém reputace vaší dynastie spouštějící události související s panovníkem vaší země.
  • Plnění úkolů, obchodování ve vzájemně provázané ekonomice, možnosti nabízené otevřenou povahou světa, sociální kontakt s nehratelnými postavami a hromada dalších prvků.
  budovatelská hra
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (2)

  (Xzone.cz)
  Ověřený nákup
  • Nic moc herní prožitek

   (Xzone.cz)
   Ověřený nákup

   Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
   Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
   Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.

  Sledujte nás na instagramu

  zaklinac, thewitcher, geraltzrivie, doplnkydobytu, doplnkydodomu
  mrtvanevesta, corpsebride, figurky
  spongebobsquarepants, youtooz, figurky, spongebobvkalhotach
  nekopara, catgirls, kočkoholky, vanilla, chocola, popupparade, animefigures
  heistgeist, indiegamedev, xzoneedice, heistgeistgame, indiegame, cyberpunk, slovenskahra
  borderlands, borderlandsmovie, cateblanchett, claptrap