Monster Hunter Generations Ultimate
SWITCH

(1x)
1 399
Nákupem získáte 28 kreditů
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer
Štítky: Open-world, Akční RPG
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 340 Kč

nebo

 450 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách (kromě Loun)
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.
 • Monster Hunter Generations Ultimate je prvním dílem série na Nintendo Switch a to hned rovnou exkluzivním. Lovci se postaví proti největší soupisce unikátních monster v dosavadní historii Monster Hunter her. Poté, co se ujmete role statečného lovce, čekají na vás výzvy v podobě obřích monster, jejichž lovem postupně získáte cenné suroviny pro výrobu vyspělejších zbraní a vybavení.  STOVKY QUESTŮ
  V průběhu hry naleznete stovky questů, které můžete hrát sami nebo s přáteli. Vedle klasického lvou monster na vás ale čeká také úkol ochránit každou ze čtyř vesnic před velkým nebezpečím, známým pod jménem Fated Four. A aby toho nebylo málo, je tu nové nebezpečí v podobě draka!

  Monster Hunter Generations Ultimate

  VŠUDE S SEBOU
  Klasický gameplay je v Generations Ultimate namíchán s novějšími mechanikami, novými lokacemi a monstry. Návrat slaví oblíbenci Zinogre a Nargacuga. Hra nabídne možnost hrát ve všech módech a to s dalšími až třemi lovci lokálně či po internetu.

  e32018nintendo
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Recenze na Zing.cz (2)

Hodnocení 7/10

Monster Hunter 3 se možná může pyšnit zábavnými souboji, stylovými nestvůrami, skvělým prostředím, potápěním nebo nepřeberným množstvím zbraní a vybavení, ale bohužel se pyšní i velkým množstvím technických nedodělků, které jinak lákavý titul srážejí na kolena. Přesto vás při lovu příšer určitě čeká přinejmenším slušná zábava.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení 9/10

Monster Hunters Generations je podle mne obstojným seznámením se sérií pro nové hráče a taky ideálním zábavným “zabitím” několika hodin pro mnohé zkušené lovce. A když mluvím o hodinách, mám na mysli desítky a desítky hodin. Každý si zde prostě dokáže najít svůj oblíbený styl hraní a brát hru jako odpočinkovou zábavu, nebo jako výzvu svých schopností.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Hustodémonsky krutopalbicky contentem narvaná akce, která nepřestane bavit. Přešel jsem na MHGU z MHW a musím říct, že je to o x řádů lepší.