Mount & Blade II: Bannerlord - Early Access
PC

949
Nákupem získáte 28 kreditů
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamŠtítky: Historické
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Early Access
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 33246
 • Dlouho očekávané pokračování hry Mount & Blade s podtitulem Bannerlord je tady. Za zvuku rohů se scházejí vrány. Impérium je rozerváno občanskou válkou. Za hranicemi povstává nová říše. Chopte se meče, oblečte si svou zbroj, svolejte své poddané a vydejte se směrem k vítězství na bojiště Calradie. Ustavte svou nadvládu nad dobytým územím a vytvořte nový svět na popelu toho starého.

  BALENÍ OBSAHUJE

  - krabičku s kódem k předběžnému přístupu (Steam) pro hru Mount & Blade II: Bannerlord 
  - 3 oboustranné karty s obrázky frakcí

  Mount & Blade II: Bannerlord - Early Access (PC)

  Hra je v předběžném přístupu. 

  Balení neobsahuje herní disk, pouze klíč k aktivaci a stažení hry (Steam).  

  Upozornění!
  Předběžný přístup znamená, že hra není kompletní či se může postupem času výrazně změnit. Pokud nechcete hrát hru v tomto stádiu vývoje, počkejte prosím na pozdější ucelené vydání.

  Kategorie

  PC / PC hry / RPG
  PC / PC hry / Strategie
  PC / PC hry / Akční


  RPG, STRATEGIE A SIMULÁTOR

  Mount & Blade II: Bannerlord je dlouho očekávané pokračování zajímavého mixu simulátoru středověkého souboje, RPG a strategie zasazené 200 let před Mount & Blade: Warband a přináší rozšíření po všech směrech, včetně obléhání hradů pomocí k tomu určených strojů, založení tajných kriminálních impérií v rámci měst nebo se můžete vrhnout do chaotických soubojů a uzmout si trochu víc slávy. 

  Mount & Blade II: Bannerlord - Early Access (PC)
  STRATEGIE A AKČNÍ RPG
  Vaše cesta vede napříč rozlehlou Calradií, kde budete doývat, objevovat a plenit. S někým se spřátelíte, jiný bude vaším nepřítelem. Povolejte rekruty do své armády a veďte je na bojiště, kde budete bojovat po jejich boku. 

  Mount & Blade II: Bannerlord - Early Access (PC)
  SANDBOXOVÁ KAMPAŇ
  Kampaň je stoprocentní sandbox a tak si jí můžete procházet tak, jak chcete. Vykutejte si svou vlastní cestičku tak, že žádné dva průchody nebudou stejné. Vytvořte si svou postavu uzpůsobenou vašemu hernímu stylu a vylepšujte její dovednosti a talenty. 

  Mount & Blade II: Bannerlord - Early Access (PC)
  REALISTICKÁ EKONOMIKA
  Mount & Blade II: Bannerlord nabídne věrnou simulaci středověké ekonomiky, kde ceny všeho druhu zboží závisí na nabídce a poptávce. Využijte anarchii a bezpráví ke své výhodě a buďte první, kdo donese mouku hladovějícímu městu po obléhhání a nebo znovu otevřete obchodní stezku poté, co se vypořádáte s bandity, kteří jí ohrožovali. 

  Mount & Blade II: Bannerlord - Early Access (PC)
  MULTIPLAYER 
  Porovnejte své taktické a bojové dovednosti s ostatními hráči napříč světem v mnoha multiplayerových módech od malých potyček po obrovské a piecké obléhání se stovkami hráčů. 

  Mount & Blade II: Bannerlord - Early Access (PC)
  VĚRNÉ SOUBOJE
  Intuitivní soubojový systém je věrný středověkému boji a je jednoduchý na naučení, ale neskutečně obtížný k excelování v něm. Dechberoucí jsou pak obrovské souboje odehrávající se na brutálních středověkých kolbištích, při nichž se utkávají stovky válečníků, kdy každý z nich má svou detailní umělou inteligenci.

  Mount & Blade II: Bannerlord - Early Access (PC)
  MÓDOVÁNÍ
  Stejně jako u předcházejících her si i v Bannerlord mohou hráči nadesignovat své vlastní dobrodružství skrze nástroje, v nichž byl stvořen Mount & Blade II. Moddeři mohou přetavit Calradii ke svému obrazu nebo si vytvořit své vlastní světy.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

Sledujte nás na instagramu

dopravazdarma, dorucenizdarma
Instagram
dopravazdarma, dorucenizdarma
TwilightMasquerade, pokemontcg, scarletandviolet
rekonstrukce
tombraiderremastered, tombraider, laracroft