Need for Speed: Heat
PS4

(1x)
799 1 799 Kč

Sleva platí do 3. 1. 2021

Nákupem získáte 16 kreditů 10 kreditů
Kredit boost získáte ještě minut
array(1) { ["PS4"]=> array(7) { ["kod"]=> string(5) "31235" ["cena"]=> string(3) "799" ["digital"]=> string(1) "0" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "1" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(1) "0" } }
 • 799 Kč Není skladem na žádné prodejně
+ DÁREK K OBJEDNÁVCE
Vánoční balící papír Xzone
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer
Štítky: Arkáda, Auta, Open-world
Hra také dostupná pro:  XONEPC
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 310 Kč

nebo

 400 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách (kromě Loun)
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.
 • Nové Need for Speed nás zavedou do města Palm City. Během dne se ve městě koná festival Speedhunter Showdown, kde si v legálních závodech můžete vydělat peníze a upravovat své čtyřkolové mazlíčky. Každý večer však město rozproudí ilegální pouliční závody, ve kterých budujete reputaci, díky které se můžete dostat k lepším součástkám a ještě větším závodům. Ale zůstaňte ve střehu - policajti čekají a ne všichni hrají férově.  CIHLA NA PLYN
  Zařaďte se na čáru a rozjeďte závod o peníze nočním městem. Závody vám budou zvyšovat reputaci a váš vliv. Jediná věc, na kterou si v noci musíte dávat pozor jsou policajti, kteří vás rozhodně v noci šetřit nebudou, ale jak se říká - risk je zisk.

  Need for Speed: Heat

  VYTUNĚNÁ MAŠINA
  V nových Need for Speed budete mít k dispozici větší možnosti přizpůsobení a tuningu vašeho miláčka než kdykoliv před tím. Vymazlete si své auto, aby se vám řídilo co nejlépe a nezpomeňte na styl! V online módu se můžete ostatním hráčům předvést nebo si s kamarády udělat jasně rozpoznatelný gang, který bude vládnout Palm City.

  NFS Heat

  VE DNE I V NOCI
  Během dne budete při svých závodech muset počítat i s provozem na silnicích, který vám částečně ulehčí i útěk před policajty. V noci se však pravidla mění a nejen vy nebudete muset hledět na ostatní. Poručík Mercer v noci vede zkorumpovaný oddíl který půjde nejen po vás ale i po vašem autě. V příběhu budete muset tohoto gaunera odhalit veřejnosti. Tohle město je dost velké jen pro jednoho z vás!


 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (8)

  • Eliška Vránová (Xzone)

   FARGOTH: Krásný den, informace ohledně steelbooku nemáme potvrzené. Hned jak dárek bude určený, budeme o tom informovat na našich stránkách.

  • Fargoth

   Dobrý den,jen se chci optat jestli se nezměnila situace se steel bokem? Bude nebude?

  • Eliška Vránová (Xzone)

   ROSTISLAV: Zdravím, momentálně dárek není určen, jakmile se něco změní, dáme o tom včas vědět. :-)

  • Rostislav

   Zdravíčko neplanujete steelbook jako dárek? Tehda byl u need for speed payback

  • Honza

   Zdravím. Kolektorku náhodou mít nebudete? Děkuji za odpověd.

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Michal: Zdravím, hry se vždy snažíme posílat den před vydáním, abyste mohl v den vydání hru mít doma.

  • Michal

   Hry odesíláte v den vydání,nebo jak? Děkuji

  • Dany

   Bude i nějaká edice

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Hra se polepšila oproti poslednímu dílu, ale i tak to nestačí a já budu dál vyhlížet ty staré NFS na které tak rád vzpomínám. Heat si bere to nejlepší ze série, ale tak nějak to stále nestačí. Všechno působí nedodělaným dojmem a po pár hodinách hra přímo nudí. Příště by si vývojáři měli vytyčit klidně 3 roky a hru vyladit ke spokojenosti hráčů, je vidět že alespoň už našli hrubý směr, který se zdá že by mohl být správný. Příště se to snad povede o něco víc.