NHL Eastside Hockey Manager 2005
PC

499
Nákupem získáte 15 kreditů
Lokalizace: Český dabing
Štítky: Hokej, Manažerské
 • Převezměte plnou kontrolu nad vaším oblíbeným hokejovým týmem nebo jedním ze stovek dalších. Vytvořte si vlastní sestavu výměnou hráčů či draftem nadějných nováčků a doveďte svůj tým k vítězství a slávě. Vyberte si svůj tým, vytvořte schéma tréninků, zvolte správnou taktiku, vyjednejte výhodné smlouvy a objevte nadějné hráče v hokejových týmech po celém světe. Nesmíte zapomenout ani na komunikaci s vlastními hráči a jednání s médii, fanoušky a sponzory. Detailní herní rozhraní vám umožní sledovat zápasy ve formě komentáře a detailních statistik. Na základě těch pak můžete podrobně prostudovat výkon vašeho týmu. Doveďte malý začínající tým postupně do vyšší soutěže. Můžete však zůstat věrní i malému týmu a nižší soutěži. K dispozici máte celkem 250 týmů z celého světa - stačí si vybrat, který z nich hodláte řídit. Nad svým mužstvem budete mít plnou kontrolu - můžete najímat nové posily a vylepšovat sestavu, najímat volné hráče a získávat slibné nováčky. Nesmíte také zapomínat na vhodný rozpis tréninků, taktiky, obnovování smluv a v neposlední řadě také sledovat dění v hokejovém světě a zjišťovat, co by vašemu týmu nejlépe prospělo. Hra je kompletně v češtině.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (7)

  • babakos

   prosím niekoho aby mi pomohol.hrám hru NHL Eastside hockey manager 2005 ale mám 1 problém.Ked moj hráč dostane v zápase vyšší trest,čiže je automaticky suspendovaný na další zápas tak ked odohrám nasledujúci zápas tak ten hráč je stále suspendovaný a takto mi ostalo suspendovaných niekoľko hráčov a vôbec sa mi nevracajú naspať do hry aby som ich mohol zaradiť do zostavy.Už som skúšal všeličo ale neviem si dať rady.Prosím ak viete ako nato tak mi pomôžte. dakujem

  • phetrick

   Je tam písaný aj dabing ? Je tam aj nejaké hovorené slovo?

  • Medic

   Je na to patch,takže Budejovice tam jsou.Myslím,že letošní.

  • Nejlepší pařan na světě

   Je tam seźona loňská nebo letošní ???????????

  • lukas

   jsou ve hre i Č.Budejovice nebo je tam jen minula sezona?

  • Yarpen

   Ne..

  • von Hes

   Je tam i platovej strop ?

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí NHL Eastside Hockey Manager 2005!