Ninja Legends VR
PS4

649
Nákupem získáte 20 kreditů
array(1) { ["PS4"]=> array(7) { ["kod"]=> string(5) "34173" ["cena"]=> string(3) "649" ["digital"]=> string(1) "0" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "2" ["celkem"]=> string(1) "0" } }
 • 649 Kč Předobjednávka
Lokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: FPS, Arkáda, PlayStation VR, Virtuální realita, Ninja
 • Vžijte se do jedinečné VR akce ve světě ninjů, kde se naučíte bojovat jak s tradičními katanami tak i s drápy, holí a lukem. Jako správný ninja budete mít i superschopnosti jako stínový krok nebo energetický výboj!


  NEJEN MÁCHÁNÍ MEČEM
  Ninja legends vás naučí nejen jak s arsenálem zbraní nepřítele porazit, ale i jak se mu ubránit. Budete bojovat často proti přesile a to bude potřebovat útok a obranu v 360°.
  Ninja Legends VR

  NINJOVSKÝ KODEX
  Projděte postupně 18 úrovní, které hra nabízí spolu s 5 herními režimy (Season, Endless, Challenge, Archery Defense a Target). V tomto nelehkém úkolu budete používat 9 ninjovských zbraní - od meče po luk. Ve hře také nechybí bitvy s bossy, online žebříček a denní výzvy. 
  psvr
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)