Nintendo Switch Sports
SWITCH

(1x)
1 199
Nákupem získáte 24 kreditů
Doporučený věk: Pro všechny
Štítky: Fotbal, Golf, Tenis, Volejbal, Bowling
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer, Lokální multiplayer
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 45611
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 480 Kč

nebo

 550 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách.
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.
 • Nintendo Switch Sports je návratem oblíbené herní série z konzolí Nintendo Wii a Wii U a přináší kolekci sportů, které si užijete sami, s přáteli nebo nově online a využijete tak pohybového ovládání. Kromě již známých sportů jako je tenis, bowling a chambara se můžete těšit na voleybal, fotbal a badminton. V plánu je také přidání dalšího sportu a to oblíbeného golfu, který přijde po vydání hry jako bezplatný update (nutné připojení k internetu) a dalších vylepšení.
  BALENÍ OBSAHUJE
  - hru Nintendo Switch Sports
  - leg strap pro Joy-Con (možnost připnout ovladač k noze)

  KLASIKA
  Připomeňte si tradiční sporty z předcházejících her. Tenis byl snad nejoblíbenějším sportem předcházejících her a je rychle dostupný všem hráčům i nehráčům. Volně v pravý okamžik máchněte Joy-Con ovladačem a odpalte míček na soupeřovu stranu hřiště. Bowling je pak populární párty hra s promyšlenou hratelností, kdy můžete nakloněním ovladače dát kouli faleš. Chambara je pak zábavný bojový sport, kdy se snažíte hráče dostat z plošiny za pomocí útoku a bránění. Golf pak bude k dispozici jako součást bezplatného updatu. 

  Nintendo Switch Sports
  NOVINKY
  Novinkou jsou tři sporty. Fotbal hrajete s obřím míčem a za pomocí joy-conu můžete střílet či hlavičkovat. Badminton je rychlejší a propracovanější varianta tenisu, kdy rozhoduje i postavení a natočení ovladače. Volejbal je potom důmyslný sport, který mohou hrát až 4 hráči na jedné konzoli a užít si tak napínavé souboje, kdy krom útoku také bráníte soupeřovi smeče. V prvním updatu v létě 2022 obdržíte také možnost využít Joy-Con Strap na nohu a kopat penalty ve fotbalu. 

  wii sports
  LOKÁLNĚ, ONLINE A PROFESIONÁLNĚ
  Hrajte společně na jedné konzoli či online s rodinou či přáteli nebo vyzvěte hráče napříč světem. Svého avatara můžete přizpůsobit díky předmětům, které získáte za hru online, v níž se ukrývá spousta zábavy. Otestujte například své dovednosti v Pro League, kde zvyšujete své postavení za výhry v různých sportech.

  wii u sports
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

 Neověřený nákup

Fakt dobrý

Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.

Sledujte nás na instagramu