Oddworld: New ‘n’ Tasty - Limited Edition
SWITCH

899 *
* Cena je zatím pouze orientační.
Nákupem získáte 27 kreditů
array(1) { ["SWITCH"]=> array(7) { ["kod"]=> string(5) "34244" ["cena"]=> string(3) "899" ["digital"]=> string(1) "0" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "6" ["mode"]=> string(1) "2" ["celkem"]=> string(1) "0" } }
 • 899 Kč Předobjednávka
Lokalizace: Angličtina
Štítky: 2D adventura
 • Oddworld: New ‘n‘ Tasty je vynikající puzzle skákačkou, které se podařilo ve velkém stylu oživit odkaz svého předchůdce. Je to zábava ze staré školy v moderním kabátku, kterou příliš netrápí, že pracuje s mechanikami a designem úrovní starými skoro dvacet let. A že během hodiny dvacetkrát vybuchnete, shoříte nebo se necháte rozstřílet na kousky? To už je váš a Abeův úděl. Remake původní hry z roku 1997 se nyní objevuje na konzoli Nintendo Switch.
  LIMITED EDITION OBSAHUJE
  - hru Oddworld: New 'n' tasty
  - klíčenku
  - nálepky
  - exkluzivní přebal s lentikulárním  obrázkem


  KLASIKA V NOVÉM
  V New'n'tasty hrajete za starého známého Abea, originálního hrdinu světa Oddworld. Prozkoumejte s ním tento podivný svět, která známe z klasiky Abe's Oddysee, a jenž byl s lásou přeskládán do tohoto remaku původní hry z roku 1997.

  Oddworld: New ‘n’ Tasty - Limited Edition
  DO MLÝNKU NA MASO NE
  Abe byl spokojený leštič podlahy v největší fabrice na zpracování masa. Pak ale narazil na tajný plán svého šéfa, který z otroků v továrně chtěl vytvořit její nový produkt - masovou pochoutku na cesty. Společně s Abem se pokusíte zachránit svou vlastní kůži, ale také tu od ostatních.

  abes oddysee
  REMAKE JAK SE PATŘÍ
  Celý remake se dočkal mnoha změn,kdy některé si vyžádaly i přebudování od základu. Grafika je u této puzzle plošinovky nádherná, vylepšené bylo také audio zpracování a zvuky a v neposlední řadě se vyvážení a úprav dočkala také samotná hratelnost.

  oddysee
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)