Outcast
PC

199
Nákupem získáte 8 kreditů
Štítky: Sci-Fi
Kód produktu: 10197
 • Průkopnicky umělé inteligence umožnující tisícům nestvůr pomáhat nebo bránit tvé vražedné misi. Rozsáhlý arsenál zbraní a high-tech zařízení. Originální hudba nahrána Moskevskou symfonií zní při každém tvém pohybu.

  Kategorie

  PC / PC hry / Adventury
  PC / PC hry / Akční
  Skvělá možnost prozkoumat obrovský a a rozmanitý kontinent Adelpha.Graficky nejlépe propracované prostředi na PC (bez použití 3D card).
  Průkopnicky umělé inteligence umožnující tisícům nestvůr pomáhat nebo bránit tvé vražedné misi. Rozsáhlý arsenál zbraní a high-tech zařízení. Originální hudba nahrána Moskevskou symfonií zní při každém tvém pohybu.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (15)

  • Majo

   Ked som nasiel vsetky modly esence a vlozil som ich spravne v spravnom poradi schody sa my vysunuli len na chvylku, preco.
   Poradte my prosim!!!!!!!!!!

  • glutton

   No já měl problém (pod W2000SP4, DVD mechanika) s tím, že když kopírování dojelo na konec tak instalační soubor spadnul. hra šla sice spustit (nebyly ikony, bylo třeba vyhledat spouštěcí soubory, ale hra se spustila), ale bohužel nejela hudba :-(

  • Petr Čech

   Cetl sem tady ze si nekdop stahl demo teto hry ale ja sem ho nikde nenasel. Jestli znate nejakou stranku kde se da najit tak bych ji uvital. Dik

  • Edward Diego

   To, že s instalací hry byly problémy, jsem věděl, ale žádný nehovořil přímo o tom, že by hra nešla nainstalovat z DVD mechaniky. Já nevím kolik lidí si tuhle hru koupilo, ale rozhodně víc než kolik jich psalo do tohoto fóra. Zatím nikdo kromě tebe tady o problému s instalací nepsal, a pochybuji, že by tu hru všichni instalovali z klasických CD-ROM/CD-RW mechanik. Podle mě je ten problém způsoben více faktory než pouze DVD mechanikou. Jde mi o to, že v dnešní době, kdy už snad každý hráč vyměnil obyčejnou CD-ROM mechaniku za DVD-ROM mechaniku, napsat "Hra nejde nainstalovat z DVD mechanik" znamená "Nekupujte to!". Ale i kdyby jsi nebyl jediný kdo měl takový problém, tak na mé DVD mechanice běžela instalace bez problémů, což snad potvrzuje mou domněnku o vlivu více faktorů.

  • Markian

   Píšu sem jen to co se mi stalo a jestli ses divál na stránky kde se dá stáhnout čeština, tak je to tam napsané taky. Zkoušel jsem tři mechaniky a nešlo to, jestli na tom něco nechápeš, tak už ti asi víc nepomůžu, zkus se nad tím zamyslet.

  • Edward Diego

   Zajímavé je, že na mé DVD mechanice to jede bez problémů, a to mám starou, superlevnou LG. Myslím že někomu tady straší v PC a nebo někde jinde :)

  • Markian

   Hra nejde nainstalovat z DVD mechanik. Testoval jsem tři a ani z jedné to nešlo. Zkoušel jsem tři CD-ROM mechaniky a instalátor fungoval bez problémů.

  • Markian

   Mám problém s instalací hry. Při 28% procentech se kopírování souboru sekne a dál nepokračuje i mechanika se zastaví. Pak vyskočí chybová hláška. Zkoušel jsem na Plextoru DVD-R a Teac DVD.

  • Edward Diego

   Pod Windows 2000 to jede bez problémů, takže pod XP by mělo také.

  • MCZ

   Lze hru hrát pod Xindows XP? Nenastanou nějaké problémy?

  • Edward Diego

   Asi se to zdá neuvěřitelné, ale problém s Twon-hy je způsoben pravděpodobně příliš velkou rychlostí procesoru :). Já mám 3 GHz a dělalo mi to taky. Musí se prostě zpomalit! Použil jsem program CPUGRAB, který jsem stáhl na http://community.the-underdogs.org/pub/tools/slowdown/
   Jednoduše se nastaví o kolik procent se sníží výkon a zmáčkne se Start (nebo něco takového). Mě stačilo tuším 60%, ale to záleží na výkonu procesoru. Je to sice na obtíž, ale hlavní je že Twon-ha běhá!

  • Godvood

   Narazil jsem na problem s Twon-hy. Kdyz na nej nastoupim, tak se jen otaci, a nechce behat. Kdyz jsem to prohnal pres google, tak jsem zjistil ze nejsem sam, ale reseni ktera tam byla moc nezabrala. Nemate s tim nekdo zkusenost, a hlavne radu, ktera by zabrala?Dik.

  • Shermik

   tak o týhle sem cet pred nekolika roky a taky ji nemoh sehnat, tohle mi pripada jako bozi zasah:D

  • Edward Diego

   Já sice nemám LCD, ale také jsem měl problémy s obrazem. Myslím že je to tím, že hra používá docela neobvyklá rozlišení (klasických 320x200 jelo v pohodě, ale kdo se na to má dívat), která dnešnímu hardwaru moc při chuti nejsou. Vyřešil jsem to zaškrtnutím položky Framed (nebo tak nějak) v nastaveních. Hra potom jede v 640x480 a obraz je uprostřed i když trochu menší. Přesto všechno hra vypadá po tak dlouhé době naprosto úžasně.

  • none

   tak sem si objednal tuhle gamesu.. vypadá to fakt bezva, akorát mám takovej menší problém. Na lcd je obraz hry v pravym hornim rohu a nejde to nijak vycentrovat, nevíte co s tím?

 • Recenze (0)

Sledujte nás na instagramu