Project Remedium (PC DIGITAL)
DIGITAL

99
Nákupem získáte 3 kreditů
 • 99 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: FPS, 2D adventura
 • V této první hře studia Atomic Jelly nanobot cestuje lidským organismem, aby se zvrátil účinky zvláštní nemocí a řadu nešťastných událostí, ke kterým tam došlo.
  Vyzbrojen kdysi lékařskými zařízeními, které se nyní stalo duem adaptivních zbraní - Energetickým kanónem a Rozprašovačem léku - a schopen rychle a efektivně cestovat pomocí neocenitelného háku, může Nano+ bojovat proti patogenům, zmutovaným organismům a šíleným nanobotům, léčit, pomáhat svým spojencům a působit na jedinečné prostředí.
  Nano+ není ve svých bojích osamocen: nanobot-veterán SuperVisette ho povede na jeho cestě a budou pomáhat také poslední příčetní nanoboti, kteří se snaží udržet zdraví a pořádek.
  Funkce hry:
  možnost vylepšovat zbraně pro likvidaci škod a zrychlené léčeníuniverzální hák pro lezení a rychlé útěkyvytváření látek pro zdokonalení jak metod léčby, tak výkonů Nano+interaktivní prostředí s infikovaným tkáněmi a nemocemiobjevování přátelských nanobotů a poskytnutí jim pomocirůzné mise týkající se léčení a pomoci ostatním robotůmkrevní oběh a 6 orgánů k vyléčení
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Project Remedium (PC DIGITAL)!