Rainbow Six: Vegas 2 - speciální edice
PC

1 099
Nákupem získáte 33 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS, Taktické
 • Vegas 2 začne chronologicky ještě před událostmi z jedničky, konkrétně pět let nazpět, kdy zažijete epizodu s jedním ze zrádců ve vašem týmu a skrze ní pochopíte jeho motivy. Poté poběží dějová linka dvojky paralelně s prvním dílem v době, kdy byl Logan se svým týmem v Mexiku: ve městě mezitím uvidíte marný boj policie o dobytí obsazených kasin i upadající morálku neúspěšných agentů NSA. Jak to? Postavíte se totiž do čela jiného týmu, o němž ostatně padla zmínka i v prvním dílu, a tentokrát příběh skutečně dotáhnete až do konce (tzn. nahlédnete i za události u nevadské přehrady, jimiž vrcholila jednička). Namísto Logana se tedy ujmete hrdiny Bishopa, neutrálně pojmenovaného z prostého důvodu - vytvoříte si ho totiž sami, tzn. včetně volby pohlaví, oblečení i charakteristických rysů tváře. Tvorba postavy bude nejspíš probíhat stejně jako při zakládání multiplayerové identity v jedničce, tzn. rámci P.E.C. (Persistent Elite Creation). Ve hře se znovu setkáte se starými známými kolegy, demoličním specialistou Michaelem Walterem a průzkumníkem Jungem Parkem. Autoři vás však chtějí častěji vyvést z interiérů kasin a to nejen do nočních barů, ale také na otevřená prostranství (ulice) nebo až za hranice města. Během těchto misí zažijete třeba východ a západ slunce. Změn dozná také umělá inteligence protivníků. Každý level v kampani bude mít několik vstupních bodů, díky čemuž se nepřátelé kolikrát objeví i za vašimi zády. Kromě toho si budou teroristé navzájem zásadně krýt záda a používat obranné štíty, takže jim budete muset mířit na nohy nebo rovnou používat granáty.
  Speciální kusově omezená edice obsahuje navíc: exkluzivní kovovou krabičku, bonusové DVD, přístup k získání zbraní určených jen pro tuto edici a dvě pohlednice podepsané vývojáři. Fotka bonusů zde.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (3)

  • Trancejax

   Bude ještě skladem?

  • Lindros

   No řeknu vám tohle je trošku slabá speciální edice, třeba Assasins creed ma mnohem lepší

  • Martas

   V českej lokalizácií to náhodou nebude ok Playmana formou titulkov. keď prekladá deníčky o re za čo som vďačný. Aj tá lokalizácia by bodla. Nemá to Playman v pláne ?

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Rainbow Six: Vegas 2 - speciální edice!