Redfall
XSX

1 799
Nákupem získáte 36 kreditů
Štítky: FPS, Open-world
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 37868
Hra také dostupná pro:  PC

Bonus k objednávce

 • Uvězněni v ostrovním městečku Redfall v Massachusetts se ocitáte přímo uprostřed invaze upírů, kteří blokují slunce a chtějí odříznout ostrov od okolního světa. V této open-world FPS střílečce se spolu s hrstkou dalších přeživších pustíte do krvežíznivých nepřátel v epických soubojích buď sami nebo v kooperaci s přáteli. Za hrou stojí Arcane Studios známé hrami jako Dishonored nebo Deathloop.


  ODHALTE PRAVDU, ZÍSKEJTE ZPĚT REDFALL
  Ostrovní městečko Redfall ve státě Massachusetts je v obležení legie upírů, kteří zablokovali slunce a odřízli obyvatele od okolního světa. Prozkoumejte otevřený svět a ponořte se do příběhové kampaně při odhalování tajemství, které stojí za výskytem upírů. Spojte se s hrstkou přeživších proti stvůrám, které chtějí vykrvácet město.
  Redfall
  ZABÍJEJ SÁM, NEBO V PARTĚ
  V Redfall se hráč může vydat do temnoty sám nebo se spojit do družstva až pro čtyři hráče. Spoluhráči si mohou vyzkoušet různá vybavení a kombinovat své síly, aby našli řešení upíří apokalypsy. Budete sbírat arzenál specializovaných zbraní a upravovat si postavu unikátními vylepšeními a schopnostmi, aby vyhovovala vašemu hernímu stylu pro střelbu, stealth a vše mezi tím.arcane studios
  NETRADIČNÍ HRDINOVÉ PROTI NOCI
  Upíři z Redfallu, kteří vznikli nepovedenými vědeckými experimenty a jsou obdařeni psychickými schopnostmi, budou pro vás a vaši jednotku opravdovou výzvou výzvou.  Vyberete si z týmu různorodých hrdinů - každý s vlastními specifickými schopnostmi a porazte upíří legii a jejich houf maniakálních následovníků.
  red fall
  OTEVŘENÝ SVĚT REDFALL
  Redfall je zasazený do bohatého světa, v němž se mísí známé s neobyčejným. Otevřený svět Redfall je dílem level designerů, kteří stojí za vesmírnou stanicí Talos I ve hře Prey a Dunwallem ve hře Dishonored. Od kdysi rušného centra města a strašidelného lesa až po zdecimovanou pobřežní promenádu a další místa se budete probíjet skrze kultistické základny a nadpřirozené psychické prostory, zatímco budete skládat dohromady mnoho záhad Redfall.
  Redfall
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Redfall? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu