Resident Evil: Revelations
PC

(5x)
299
Nákupem získáte 12 kreditů
Osobní odběr
zdarma
22 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Doporučený věk: Od 16 let
Štítky: Hororové, TPS
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 17675
 • Minimální požadavky

  Ověřte si zda splňujete HW požadavky
  (stránka v angličtině)

  Kategorie

  PC / PC hry / Akční

  Hra je upravena do plnohodnotného HD vyobrazení,vyšperkovaný zvuk a s mnoha bonusy. Resident Evil Revelations je pokračování herní série pocházející z Japonska a společnosti Capcom, která si získala nespočet fanoušků po celém světě. Jedná se o skutečný díl, který doplňuje události v Resident Evil mezi díly 4 a 5, zároveň se drží staré dobré značky a tak prožijete mnoho strašidelných okamžiků. Příběh nás zavede na palubu luxusní lodi, která je prázdná, brzy však naši hlavní hrdinové Chris Redfield a Jill Valentine zjistí, že to až tak není pravda a jsou postaveni před úkol ze všech nejtěžší, musí přežít! Poznejte znovu atmosféru starého dobrého Residenta.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (15)

  • čaky

   pracuje se na cestine.viz mrazikovycestiny.cz

  • Jarda Pavelec

   Ja bych jim i prispel na konto jako dar za cestinu do hry, staci napsat c.u., ale pokud na tom nekdo maka, pokud to dela vic lidi a nakonec z toho nebude nic tak je to naprd.

  • Jarek D.

   Neví někdo zda se vůbec dělá čeština pro hru, nebo se na to kašle když z toho netečou prachy? Dík.

  • BoB

   Nezávisle na sobě na tom dělaj dva lidi.

  • cam

   Nevíte někdo jak je to s češtinou na resident evil 6, zda už je ke stažení. Díky

  • Leonek

   Ou tak to pochvala až na Far Cry 3 samé skvělé kousky!! :D

  • Petr

   Njn to se nedá nic dělat. Alespoň díky moc za RE 6. Než dohraju Far Cry 3, Metro 2033, Metro Last Light, Zaklínače 2 tak třeba bude čeština i na Revelations :-)

  • Leonek

   To je vskutku smutná zpráva, ale tak můžeme být rádi aspoň za šestý díl. Jen bych rád vyjádřil názor na překlad pro Star Trek. Já nevím co na té hře vidíte vždyť za překlad vůbec nestojí. Jen další blbost co se veze na vlně úspěšnosti filmu i když podle mne je to také blbost njn Star Trek nemusím no :D Já vám nechci kecat do toho co máte dělat, ale místo překládání této velice podprůměrné hry by jste mohl dělat něco jiného třeba si zahrát Deus Ex se svým úchvatným překladem za který vám opět velice děkuji. Přeji pěkný den.

  • Marek Tvrdý

   Je mi líto pánové, ale překlad Resident Evil Revelations s velkou pravděpodobností dělat nebudu a pokud ano, tak až někdy v srpnu. Do té doby bohužel nemám na tuto hru čas.

  • ...

   Mate svatou pravdu, treba cestina do ME3 i Deus Ex3 je paradní. Bez jeho CZ bych tyto hry vubec nehral respektive si je nevychutnal a dostatecne neporozumnel. Je treba podobne lidi podporovat a to i financne, kdyz na ofigo lokalizaci dostributor casto kasle, nevyplati se mu.

  • Leonek

   Ano ano nelze nic jiného než souhlasit pan Tvrdý a jeho lidé odvádí skvělou práci. Tisíceré díky :)

  • Petr

   Možná dobrá zpráva. Pan Marek Tvrdý(čeština pro Mass Effect 3, Resident Evil 6 atd.) prý už má texty na tuto hru a hledá sponzory. Abych byl upřímný, jen díky tomuto pánovi si koupím Resident Evil 6 a pokud bude čeština i pro Revelations, koupím i tuto.Takže mu patří velké DÍKY!!!!

  • exee

   v popisu hry máte poslední větu 2x ..aby jste tu hru nepřechválili :D

  • frydla

   Tuto hru již mám na 3DS a je naprosto skvělá. Pc verzi už mám zde na xzone objednanou. Pro fanoušky série povinnost, protože právě tento díl se starým hororovým dílům nejvíce přibližuje.

  • čaky

   Těším se,ale opět bez lokalizace,snad se toho někdo ujme.

 • Recenze (5)

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Optimalizace - Ovládání - Občas fakt výborná atmosféra
  • Velmi laciný scénář - Krátká herní doba - Nemnoho druhů nepříliš chytrých nepřátel

  Aby vás recenze nepletla, je třeba si věci ujasnit na začátku. Tohle není sloupek ke hře, jež vyšla minulý rok pouze pro NINTENDO 3DS. Psát zde budu o HD remaku (opravdu povedeném), pro PC. Docela mě mrzelo, že si hru mohou užívat pouze nintenďáci, takže jsem tento krok kvitoval s nadšením. Pamatujte, nejedná se o žádné veledílo, ale cokoliv z universa RE vždy potěší, zejména po velmi zvláštním a hodně akčním šestém dílu. Zde si připomeneme, že je možné se ještě trošku bát a zároveň se bavit.

  Celý příběh se točí kolem lodi jménem Queen Zenobia (dobře jsou celkem tři, ale nemůžu to všechno vyslepičit), na kterou se dostaví Jill (ano, Valenine) a Parker (fakt drsňák) aby mohli společně prošetřit, proč je na palubě takové ticho. Hned první mise vám připomene strach, který jste měli ve starších dílech, když dostanete do rukou postavu Jill s poloprázdnou pistolí v ruce. Aby toho nebylo málo, vyplivnou vás do temné chodby, která se občas kývne při nárazu vlny do lodi. V dáli bliká rozpadlá zářivka a místnost pokrývá divný zápach. Do toho Parker a jeho naprosto dementní hlášky. Jelikož toho opravdu nemůžu říct moc, tak už jenom dodám, že hrát budete celkem za tři party. Za tu, kterou jsem již výše zmínil (Jill a Parker), dále pak za Chrise Redfielda a Jessicu (s tou zase pracoval dříve Parker pro FBC) a nakonec za dvojku Quinta (který má výbornou přezdívku - Jackass) a Keitha. Postavy se budou točit kolem klasických věcí, na jaké jsme ve světě RE zvyklý, například FBC (Federal Bioterrorism Commission), BSAA (znak, za který budete víceméně bojovat – Bioterrorism Security Assessment Alliance), teroristické skupiny jménem VELTRO a hlavně kolem viru, který se zde jmenuje T-Abyss. Vedoucí FBC je Morgan Lansdale (se kterým se budete setkávat velmi často) a šéf BSAA, jinak také váš nadřízený, který si nechá říkat O´Brian (s tím se uvidíte snad ještě častěji). Kromě výše zmíněných postav na lodi potkáte ještě Raymonda (bývalého parťáka Parkera z dob, kdy spolu pracovali pro FBC). Jak vidíte už teď se všechno lehce zamotává a je jen na vás, jak a kdy se vrhnete na rozplétání. Více k příběhu nemá cenu říkat, jelikož postavy jsou napsány naprosto debilně, rozhovory nepůsobí vůbec dobře a vzato kolem a kolem, ani ten scénář není nic moc. Byl jsem tak rád za poměrně časté cutscény, které jsou občas i koukatelné.

  Teď k té lepší věci a to je optimalizace. Jestli doma máte opravdu starý stroj, kterému jste už skoro přestali věřit, že něco spustí, tak věřte, že teď jste našli správný titul. Tahle hra je totiž šíleně dobře překopaná. Jasně, jde to na velké PC z poměrně malého a nevýkonného Nintenda, ale! Jedná se o precizně provedenou práci. Hra se nemusí stydět v záplavě dnešních titulů o místo na slunci, protože kolikrát vypadá lépe než mnohem dražší tituly. Samozřejmě při bližším ohledání zjistíte, že se ve stínech skrývají neostré textury apod., ale ve finále si na to ani nevzpomenete. Za optimalizaci tedy palec nahoru. Zvuková stránka hry je pak v čistém průměru, neurazí, ani nenadchne.

  Potom zde máme ovládání, které se na PC vždy spíše nepovedlo. Revelations dokázalo udělat z hraní zábavu a ne utrpení a to je super. Jediné, co potřebujete, je myš (střelba a přiblížení) a klávesnici, kde písmenko F oddělá většinu práce a R zase nabije zbraň. Občasné mačkací scény jsou ve hře spíše na škodu, ale není jich tolik, takže to moc nevadí. No a pod klávesou C je jistý scanner, ale o tom až ve výbavě. Celkově považuji ovládání za nejvíce povedené a odladěné vůbec, za celou dobu předělávek RE na PC.

  Zbraňoví arzenál se skládá z několika druhů pistolek, které dominuje jedna s názvem MAGNUM. Dále zde máme několik druhů samopalu a brokovnic, sniperku, granáty a jiné výbušniny. Lze také sbírat různé součásti, na ponku (zde bedna) je namontovat na vaše zbraně a rázem máte gun do nepohody. Střeliva je celkem akorát, ač jsem hrál jen na střední obtížnost. Pokud vám však dojde, je potřeba vytáhnout již zmíněný scanner. Ten lze použít prakticky kdykoliv a skoro na cokoliv. Pokud už něco oskenovat jde, většinou naleznete na daném místě například náboje, klíč, nebo třeba úpravu pro zbraň. Můžete také skenovat nepřátele a jejich různé zbytky válející se po podlaze či na stropě. Za to dostáváte procentuální ohodnocení, při každé dosažené stovce, obdržíte jednu léčivou květinu, celkem jich lze mít pět.

  Pokusím se to tedy shrnout. Jedná se o příběh (velmi laciný, ale propletený) mnoha postav, tří lodí a jednoho viru. Tedy nic nového pod sluncem. Alespoň ve světě RE. Tento titul s sebou ale přináší skutečně výbornou optimalizaci, odladěné ovládání a hlavně další příběh z tohoto univerza. Komu nepříliš sedla šestka, měl by dát malou šanci tady. Věřím, že by tato hra mohla spravit chuť, obsahuje celkem 12 kapitol (zhruba 6-8 hodin hraní), které sice utečou jak voda i na střední obtížnosti, ale po jejich dokončení si řeknete, že to vlastně nebylo vůbec špatné a ani drahé. Šanci si tato gameska určitě zaslouží. Abych nezapomněl, příběh nelze hrát kooperačně, ač k tomu vyloženě vybízí, ale dá se zapnout RAID mód, který už kooperační je (na čas si proběhnete různé části misí, které jsou zamořené tím nejhorším možným paskvilem) a vydrží poměrně dlouho nejen díky vašemu levelování a vylepšování zbraní, ale také proto, že se jedná prostě o dobrou kooperaci. Tím bych to celé uzavřel, a pokud někde na tuto hru narazíte, nebojte se jí zkusit, stojí za to.

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • aspoň náznaky hororu
  • nové postavy
  • jakési bedny jako v dílech na PS1
  • omezená nosnost zbraní
  • zajímavý příběh
  • skvělá atmosféra a prostředí
  • jo a nechápu jak můžete říct málo nábojů já to dohrál na normal a to sem skoro vůbec neskenoval(pravda ksem vychován na ressident 1 to byste se posrali)
  • grafika(ale to se čekalo)
  • nejsou zombí(proč ty by ten díl vynesly úplně jinam)
  • délka(psali asi 10-12h cože kdo nevěří tak mu klidně pošlu screenshot mám to na normal za 6h a 5min

  Jsem obrovský fanoušek série a hraál jesem všechny díly dokonce sem si pořídil gamecube jen kvůli zero a tohle mi nesmělo chybět revelations a lituju super hra já se bavil bohužel jen 6h a ne 12h jako psali to možná tak se zavřenyma očima

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • +zcela nový druh nepřátel (hodně se mi líbili, nemusím mýt všude zombie)
  • +příběh (intriky, dějové zvraty)
  • +atmosféra (mise 1-5 hodně hororové)
  • +genesis (skener)
  • +zmutovaná Rachel (mise sní patří k těm děsivým)
  • +prostředí hry (opuštěná loď, mise pod vodou)
  • +raid mod
  • +úvodní menu
  • -horší grafika (není to taková hrůza, vzhledem k tomu, že je to konverze z 3DS)
  • -místy velmi akční (ale pořád tam je horor není to CoD)
  • -horší soubojový systém na blízko
  • -horší inventář (ale je tam)

  Já jsem spokojen. Nechápu jak si někteří hráči stěžují na málo munice. V sérii Resident evil bylo vždy málo munice! Hra je akčnějšího rázu, ale horor zde je. Nemá cenu brečet , že to není jenom horor, série se nám trochu vyvíjí a kdo čekal, že všechny díly budou jako resident 1 tak u něj nevím....Tato hra neni dokonalá, ale v žádném případě to neni propadák. Já se bavil a velmi rád si Resident evil Revelations znovu zahraju.

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Ani nevím co bych kladného o hře řekl jelikož příliš kladů nemá, možná bych akorát ocenil snahu vývojářů že se pokusili o něco nového.
  • -Grafika, je stejná jako v residen evil 4. Vývojáři se s tím moc nepatlali a vytvořili textury pro wii a ty nejspíš pak nijak neupraveneé použili i do ostatních platforem.
  • -Hratelnost - chabá máte málo munice, neustále musíte používat scaner a hledat náboje coz zdržuje a je to otravné.
  • -Co se týče strachu tak ten vám hra příliš nenažene jednak je to grafikou hry a jednak taky prostředím.

  Myslel jsem si že vývojáři dostali rozum a konečně nám naservírují pořádný horror ze kterého se ještě několik dní po dohrátí budem klepat strachy :-) To se boužel nepovedlo a máme tu další vístřel na slepo

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • -grafika
  • -Jill Valentine
  • -příběh
  • -návrat hororové atmosféry?? A kde?
  • -žádný inventář
  • -zádné běhání
  • -ukazatel zdraví?
  • -střílení
  • -žádné fyzické komba
  • -žádní zombie, jen jakési umělé obludy
  • -skenování, to je vtip??
  • -neuvěřitelně konzolové

  Tenhle Resident je pro mne velké zklamání, mluvilo se o návratu hororu, ale je to pořád akční střílečka. Dohrál jsem z nutnosti jen že je to Resident. To už 6. díl byl lepší než tohle.

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.

Sledujte nás na instagramu

outerwilds, signalsfromtheouterwilds, vinyl, hernihudba
gamemasterday, dungeonsanddragons, dnd, dungeonmaster, dracidoupe, panjeskyne
heroesofmightandmagic, homamiii, homam3, heroesofmightandmagic3, deskovka, deskovehry
eldenring, ranni, renna, rannithewitch, nendoroid
Instagram
pokemonday, pokemontcg, pokemon, buildbattlestadium